Powstał projekt zbierający narzędzia przydatne w pracy SEOwca. Mam nadzieję, że będzie on rozwijany i pojawi się tam więcej opisów ciekawych programów.

Zajrzyjcie: http://www.seo-narzedziownia.pl/

 

 

 

 

 

 

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarze

 1. Brakowało mi właśnie takiej stronki. Co chwile powstają nowe narzędzia SEO, lepsze lub gorsze i ciężko się połapać, które są wartościowe a które nie. Również mam nadzieję, że ten projekt będzie rozwijany, bo pomysł jest dobry.

 2. Brakowało mi właśnie takiej stronki. Co chwile powstają nowe narzędzia SEO, lepsze lub gorsze i ciężko się połapać, które są wartościowe a które nie. Również mam nadzieję, że ten projekt będzie rozwijany, bo pomysł jest dobry.
  +1

 3. nie pytam się czy dla początkujących pozycjonerów, którzy chcą prostą klarowną informacje na temat optymalizacji strony, czy raport dawany przez woorank jest dobrym raportem?

 4. vinieq

  Jak na razie woorank jest słabym raportem. Jedynie do bardzo wstępnej analizy.
  Nawet bardziej niż bardzo wstępnej 🙂
  Poza tym warto pamiętać, że nie ma lepszego narzędzia do analizy strony niż mózg (i piszę to całkiem poważnie). Automat takich rzeczy nigdy dobrze nie zrobi.

 5. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoim / znalezionym narzędziem zapraszamy do kontaktu. Czekamy również na wszelkie opinie, szczególnie konstruktywne i krytyczne – co chcielibyście aby wyglądało inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły