Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i seowcami oraz wymiany doświadczenia. Poprzedni rok 2021 upłynął w głównej mierze pod znakiem spotkań online, które jednak nie niosą za sobą możliwości porozmawiania f2f z ludźmi a wiadomo, że „before” i „after” to niejedno widziały i niejeden biznes powstał 😉

Lista konferencji SEO w Polsce w 2022 roku cały czas się rozrasta. Poniżej garść informacji.

Kulturalnie o SEO – 22.marzec.2022 – Warszawa

Adres: https://www.kulturalnieoseo.pl/

Sponsor Główny: Orion Media Group

Organizator: SEO Rejs

Konferencja, która zapowiada sie na spotkanie mocno techniczne pod kątem SEO. Na scenie, na tę chwilę, mają pojawić się: Robert Niechciał, Damian Sałkowski, Paweł Pawluk, Karol Soja oraz goście zagraniczni: Koray Tuğberk GÜBÜR, Omi Sido. Reszta prelegentów zostanie ogłoszona wkrótce.

SEOPoland – 16.wrzesień.2022 – Kraków

Adres: https://seopoland.pl/

Organizator: SEO Poland

Tak naprawdę za ta konferencją kryje się Papaseo (Grzegorz Strzelec) oraz Linkhouse.co.

Na scenie, na tę chwilę, mają pojawić się: Robert Niechciał, Damian Sałkowski, Szymon Słowik, Maciej Chmurkowski oraz Sławek Borowy. Reszta prelegentów zostanie ogłoszona wkrótce. Z uwagi na brak informacji co do tematyki sugeruję obserwowanie wydarzenia.

SEMKRK – prawdopodobnie czerwiec 2022 – Kraków

Adres: https://semkrk.pl/

Organizator: Devagroup

Konferencja, która od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Mieszkanka wiedzy SEO i SEM oraz contentu. Na ten moment brak informacji czy konferencja na pewno się odbędzie ale warto śledzić ich stronę. Poza 2021 rokiem z reguły konferencja odbywała się w czerwcu w Starej Zajezdni i przyciągała kilkaset osób.

Festiwal SEO – prawdopodobnie maj 2022 – Katowice

Adres: https://silesiasem.pl/ oraz https://www.facebook.com/groups/FestiwalSEO/

Organizator: Artur Strzelecki

Najstarsza impreza SEO w Polsce, na której występuje wiele różnych postaci ze świata SEO. Na ten moment brak informacji czy konferencja na pewno się odbędzie ale warto śledzić ich stronę. Ale sala zawsze pełna, prowadzący Sławek Borowy potrafi rozbawić publiczność w szaleńczo spokojny sposób, który udziela się również Arturowi 😉

SEO Rejs – z reguły są 3 terminy – Mikołajki

Adres: https://seorejs.pl/

Organizator: GOLDKEY

Cykliczna impreza SEO organizowana w Mikołajkach pod patronatem Senuto, Vestigio, Linkhouse oraz Papaseo. Pierwszy raz zorganizowana w 2019 roku. Na scenie pojawia się wiele znanych osobistości ze świata SEO/SEM z bogatą wiedzą. W 2022 roku agenda nie jest jeszcze znana ale warto trzymać rękę „na plusie”.

SEO & Content Camp – 5-7.maj.2022 – Szczyrk

Adres: https://www.whitepress.pl/seo-content-camp

Konferencja poświecona SEO i Contentowi.Na scenie, na tę chwilę, mają pojawić się: Robert Niechciał, Damian Sałkowski, Łukasz Żelezny, Paweł Gontarek. Reszta prelegentów zostanie ogłoszona wkrótce. Z uwagi na brak informacji co do tematyki sugeruję obserwowanie wydarzenia.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencjach SEO?

Dla wiedzy i kontaktów. Każde z wystąpień niesie za sobą element wiedzy, który można przetestować i wykorzystać w swoich działaniach. Jednocześnie prelegenci odpowiadają na pytania czy to na scenie czy też poza sceną.

Ważny jest tez networking a nie ma nic lepszego niż nawiązanie relacji partnerskich, biznesowych. Każda konferencja ma swój urok i oferuje wiele rozmaitych dodatkowych atrakcji.

Jeżeli uważacie, że jakaś konferencja nie została uwzględniona dajcie znać na mejla 😉

DO-ZO-BA-CZE-NIA !!! 🙂

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły