fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Szkolenie SEO

Szkolenia SEO

Konsultacje i szkolenia

Osiągaj jeszcze lepsze efekty marketingowe dzięki tajnym sposobom korzystania z wyszukiwarek. Weź udział w szkoleniu SEO dotyczącym optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania oraz audytu.

  • Oferowany przez nas kurs to inwestycja, dzięki której dowiesz się o skutecznych sposobach promowania witryny oraz podnoszenia jej pozycji w wyszukiwarkach. W dzisiejszym świecie internet jest najczęściej wykorzystywanym źródłem informacji. Im wyżej w pozycjach wyszukiwarki znajdzie się nasza strona, tym chętniej i częściej internauci będą ją odwiedzać.
  • Szkolenie dotyczące audytu i optymalizacji wzbogaci Cię o wiedzę z zakresu przeprowadzania działań wykrywających i eliminujących najsłabsze strony naszej witryny. Umiejętność wskazywania błędów, a także dokonywanie odpowiednich poprawek to nieoceniona pomoc w tworzeniu użytecznego, funkcjonalnego oraz dobrze wypozycjonowanego serwisu.

Zastanawiasz się nad zgłębieniem tajników dotyczących skutecznej promocji stron internetowych? A może w Twojej głowie zrodził się plan pogłębienia wiedzy w celu ulepszenia własnego serwisu? Doskonale! Każdy kurs i szkolenie SEO organizowane jest z myślą o Tobie.

  • Miejsce szkolenia: ustalamy indywidualnie
  • Zakres programowy do kursu SEO ustalany jest pod kątem Twoich potrzeb - najczęściej analizujemy Twoje serwisy
  • Czas trwania: jednodniowe szkolenie SEO oparte na zasadach panelu dyskusyjnego trwa od 8 do 10 godzin
  • Organizujemy kursy i szkolenia SEO w dni robocze między 9:30 a 18:00.

Cena: od 1500 zł netto (na terenie Warszawy - GoldenFloor, Al. Jerozolimskie 123A) oraz od 2500 zł netto (poza Warszawą). Ceny w przypadku większych grup ustalane są indywidualnie.

Dla zainteresowanych szkoleniem w sobotę: do ceny z dni roboczych naliczamy dodatkowo 50% obowiązującej kwoty.

W przypadku grupy minimum 3-osobowej, po uzgodnieniu miejsca i czasu organizujemy szkolenia SEO także w innych miastach Polski.

Materiały ze szkoleń

Poniżej materiały ze szkolenia, które odbyło się 17.10.2017roku w Warszawie

ZAINTERESOWANY?

Jeżeli jakakolwiek kwestia budzi Twoje wątpliwości lub masz do mnie pytania ? uzupełnij poniższy formularz. Za jego pośrednictwem możesz również ustalić ze mną kwestie związane z przeprowadzeniem szkolenia SEO oraz uzgodnić termin i miejsce. Pisz śmiało to nic nie kosztuje!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.