fbpx

Szkolenia SEO

Szkolenia SEO

Osiągaj jeszcze lepsze efekty marketingowe dzięki tajnym sposobom korzystania z wyszukiwarek. Weź udział w szkoleniu SEO dotyczącym optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania oraz audytu.

 • Oferowany przez nas kurs to inwestycja, dzięki której dowiesz się o skutecznych sposobach promowania witryny oraz podnoszenia jej pozycji w wyszukiwarkach. W dzisiejszym świecie internet jest najczęściej wykorzystywanym źródłem informacji. Im wyżej w pozycjach wyszukiwarki znajdzie się nasza strona, tym chętniej i częściej internauci będą ją odwiedzać.
 • Szkolenie dotyczące audytu i optymalizacji wzbogaci Cię o wiedzę z zakresu przeprowadzania działań wykrywających i eliminujących najsłabsze strony naszej witryny. Umiejętność wskazywania błędów, a także dokonywanie odpowiednich poprawek to nieoceniona pomoc w tworzeniu użytecznego, funkcjonalnego oraz dobrze wypozycjonowanego serwisu.

Najbliższe szkolenia SEO otwarte:

 • będą w formule ONLINE
 • zaczynamy od września / października
 • cena będzie przystępna
 • obecnie szukam platformy online do przeprowadzania szkoleń online

Zastanawiasz się nad zgłębieniem tajników dotyczących skutecznej promocji stron internetowych? A może w Twojej głowie zrodził się plan pogłębienia wiedzy w celu ulepszenia własnego serwisu? Doskonale! Każdy kurs i szkolenie SEO organizowane jest z myślą o Tobie.

 • Miejsce szkolenia: ustalamy indywidualnie
 • Zakres programowy do kursu SEO ustalany jest pod kątem Twoich potrzeb – najczęściej analizujemy Twoje serwisy
 • Czas trwania: jednodniowe szkolenie SEO oparte na zasadach panelu dyskusyjnego trwa od 8 do 10 godzin
 • Organizujemy kursy i szkolenia SEO w dni robocze między 9:30 a 18:00.

Cena kursu SEO:

 • od 2400 zł netto (na terenie Warszawy)
 • od 3400 zł netto (poza Warszawą)

Dla zainteresowanych szkoleniem w sobotę: do ceny z dni roboczych naliczamy dodatkowo 100% obowiązującej kwoty.

Szkolenia prowadzę w trybie indywidualnym lub grupowym. W przypadku kursów SEO dedykowanych (zamkniętych) liczba osób nie ma znaczenia. Dla szkoleń zamkniętych program jest dostosowywany do bieżących potrzeb zainteresowanych.

Z uwagi na korona wirusa wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania. Możliwe będzie zorganizowanie szkolenia SEO online, ale nie będą to szkolenia całodzienne.

Ile czasu trwa szkolenie?

Szkolenie jest całodziennie. Zaczyna sie około godziny 9:00--9:30 i trwa do godziny 17:00 lub dłużej zależnie od potrzeb.

Czy dostanę materiały szkoleniowe?

Tak. Materiały w formie drukowanej każdy uczestnik otrzymuje na szkoleniu. Po szkoleniu materiały przesyłane są w formie elektronicznej w pliku PDF. Niektóre materiały udostępniane są na platformie slideshare (dotyczy ttylko materiałów prezentowanych na szkoleniu otwartym). Materiały ze szkoleń zamkniętych (dedykowanych) nie są udostępnianie.

Czy po szkoleniu będę umiał/a pozycjonować?

Szkolenie ma za zadanie pokazać Ci jak podejść do pozycjonowania (w przypadku szkoleń dedykowanych) lub jak do procesu pozycjonowania podchodzi prowadzący (w przypadku szkoleń otwartych). Pozycjonowanie to testowanie wielu rozwiązań tak więc na szkoleniu poznasz kilka rozwiązań a resztę musisz wykonać sam/a. Żadne szkolenie nie nauczy Cię pozycjonować ale da Ci wiedzę jakie rzeczy przyspieszą ten proces a jakich należy się wystrzegać.

Czy na szkoleniu prezentujecie praktyczne case studies?

Zdecydowanie tak. Zarówno w przypadku szkoleń otwartych i zamkniętych prezentuję przypadki, które moim zdaniem, będą przydatne i pozwolą Ci wypozycjonować serwis lub go usprawnić. Dla szkoleń zamkniętych prezentacja opiera się na przypadkach firmy szkolonej - jest to bardzo mocno spersonalizowane szkolenie.

Czy po szkoleniu można coś skonsultować?

Zdecydowanie tak. Po każdym szkoleniu jestem do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz wsparcia poszkoleniowego chętnie odpowiem na każde pytanie. Po prostu podejdź i zapytaj - jestem do dyspozycji. Jeśli jednak potrzebujesz temat przemyśleć to napisz mi mejla - na pewno odpowiem.

Czy szkolenie może odbyć się u klienta?

Tak. Dojadę w każde miejsce w Polsce 🙂 Cena szkolenia uwzględnia dojazd i minimum jeden nocleg. O szczegóły po prostu musisz Mnie zapytać.

Czy na szkoleniu można zadawać pytania?

Tak. Jestem do dyspozycji i zawsze liczę na żywą dyskusję i pytania w trakcie szkolenia.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.