Porady SEO

Darmowe porady SEO – video Q&A

Przygotowałem dla Ciebie cykl pytań i odpowiedzi w formie filmów video. Sukcesywnie będę dodawać nowe pozycje budując darmowe porady SEO.

Jeśli:

  • masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi
  • po przejrzeniu materiałów nadal masz wątpliwości
  • chcesz poszerzyć swoją wiedzę SEO

To świetnie trafiłeś. Podziel się swoimi wątpliwościami i napisz mi krótkiego e-mail’a poprzez formularz kontaktowy lub poprzez mój fanpage Seozgred na Facebooku. Na podstawie Twojego pytania oraz dotychczasowych wątpliwości innych użytkowników/klientów przygotuję krótki, ok 20-30 minutowy film, który znajdzie się w tej biblioteczce i będzie dostępny dla wszystkich.


#1 Q&A: Pozycjonowanie bloga

Pytania i odpowiedzi związane z pozycjonowaniem bloga; elementami, które warto wykorzystać tworząc treści; jakie ulepszenia (fragmenty rozszerzone) zaimplementować i co dają oraz kilka innych rzeczy.


#2 Q&A: Pozycjonowanie lokalne

Czym jest pozycjonowanie lokalne i jak je wykonać mając jedno lub kilka biur rozsianych po Polsce? Jak pozycjonować się gdy nie firma nie posiada biur w danym mieści? Zajrzyj i posłuchaj.


Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.