Budowa zespołów oraz kompetencji SEO

Chcesz stworzyć u siebie w firmie zespół odpowiedzialny za działania SEO? Zależy Ci na tym, aby zapewnić pracownikom kompleksowe szkolenie? Doskonale trafiłeś! Zapoznaj się z moją ofertą i dowiedz się, w jaki sposób możesz sprawnie zbudować zespół specjalistów SEO i podnieść ich kompetencje SEO.

Budowanie kompetencji SEO – dla kogo?

Kompleksowe szkolenie to najlepszy sposób na to, aby w krótkim czasie podnieść kompetencje pracowników odpowiedzialnych za pozycjonowanie i optymalizację serwisu internetowego.

Moja oferta skierowana jest zarówno do firm usługowych, jak i do podmiotów działających w branży e-commerce. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz urządzenia elektroniczne, odzież czy ozdoby ogrodowe, podstawą sukcesu Twojej firmy jest widoczność w sieci. Nie inaczej jest w branży usługowej – z tą różnicą, że w takim przypadku Twój target to klienci z rynku lokalnego.

  Wypełnij i wyślij formularz. Nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
  Chcesz zoptymalizować wydatki na działania SEO? Planujesz stworzyć w firmie dział SEO? Moje szkolenie to efektywny sposób na podniesienie kompetencji z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Zaufaj doświadczonemu specjaliście – w branży SEO działam od wielu lat!

  Scenariusz kompleksowego szkolenia dla zespołów SEO:

  1. Wykonuję audyt SEO serwisów włącznie z serwisami konkurencji.
  2. Na podstawie audytu przygotowuję szkolenie SEO:
   • Ogólne zawierające szkolenie z elementów onsite oraz linkbuildingu.
   • Techniczne szkolenie omawiające techniczne aspekty SEO.
  3. Przeprowadzamy szkolenie:
   • Pierwszy dzień – szkolenie ogólne.
   • Drugi dzień – szkolenie techniczne.
   • Trzeci dzień – omówienie szkolenia połączone z warsztatami oraz omówieniem rzeczy po szkoleniowych.

  Szkolenie przeprowadzam stacjonarnie, w siedzibie Twojej firmy. Taka formuła umożliwia pełną interakcję pomiędzy uczestnikami szkolenia oraz jest optymalnym sposobem przekazania wartościowej wiedzy.

  Dwa pierwsze dni możemy zaplanować jeden po drugim. Natomiast trzecie spotkanie sugeruję najczęściej po tygodniu lub dwóch. To czas, w którym Twój zespół będzie mógł przyswoić przekazaną wiedzę oraz zastanowić się nad ewentualnymi niejasnościami.

  Postaw na spersonalizowane szkolenie, które podniesie poziom kompetencji SEO Twoich pracowników. Dowiedz się, jak zwiększyć widoczność swojej firmy w sieci!

  Czego dowiesz się ze szkolenia?

  Skuteczne SEO to w dzisiejszych czasach praca zespołowa. Dlatego tak ważne jest, aby podnieść kompetencje wszystkich osób odpowiedzialnych za optymalizowanie i linkbuilding serwisów internetowych.

  W trakcie szkolenia skupimy się na trzech obszarach:

  1. szkolenie onsite SEO – optymalizacja tekstów na stronie (opisów kategorii i produktów w przypadku branży e-commerce),
  2. techniczne SEO – aspekty stricte techniczne, które mają zarówno bezpośredni, jak i pośredni wpływ na miejsce w indeksie tworzonym przez Google,
  3. linkbuilding – proces tworzenia zdywersyfikowanego profilu linków o zróżnicowanych anchorach.

  Dlaczego warto zainwestować w szkolenia SEO i podnoszenie kompetencji zespołu specjalistów in-house?

  • W krótkim czasie przekażę Twoim pracownikom specjalistyczną wiedzę – ze względu na to, że informacje w branży SEO są niezwykle rozproszone, ich samodzielne pozyskanie i weryfikacja to zadania niezwykle czasochłonne.
  • Twój zespół otrzyma fachowe i bezpośrednie wsparcie specjalisty z dużym doświadczeniem.
  • Szkolenie zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki Twojej działalności to konkretna wiedza, która będzie przydatna w codziennej pracy Twojego zespołu.

  Inwestycja w szkolenie SEO dla Twojego zespołu to szansa na realne oszczędności w przyszłości. Tworząc własny dział specjalistów in-house oszczędzisz na outsourcingu SEO.

  Szkolenie kompetencji SEO skrojone na miarę Twojego zespołu

  Nie działam szablonowo. Każde szkolenie projektuję z uwzględnieniem specyfiki Twojej firmy. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, to podczas zajęć skupimy się wyłącznie na aspektach dotyczących branży e-commerce. Dowiesz się m.in. tego, jak optymalizować funkcjonowanie platformy sprzedażowej, aby osiągnąć efekty skrojone pod Twój model biznesowy.

  Masz pytania odnośnie do szkolenia? Napisz do mnie i dowiedz się więcej na temat poszczególnych etapów szkoleniowych. Zbuduj swój własny zespół SEO!

  Zainteresowany?
  Skontaktuj się ze Mną!

  Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.