Content marketing

Content marketing

Content marketing, a więc marketing treści, cieszy się rosnącą popularnością. Nie bez przyczyny ? to jedna z najskuteczniejszych metod współczesnej promocji. Jeśli więc pragniesz pozyskiwać nowych klientów, angażować ich i budować z nimi trwałe relacje, content marketing jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

W przeciwieństwie do tradycyjnych działań marketingowych, content marketing nie bazuje jedynie na jednostronnym przekazie. Poprzez różnorodne działania content marketingowe, będziesz w stanie dotrzeć do potencjalnych klientów, zbudować pozytywny wizerunek swojej marki i zwiększyć jej świadomość. Z przyjemnością pomogę ci te cele osiągnąć!

Content marketing stawia na:

  • dostarczanie wartościowych, merytorycznych i angażujących treści
  • ekspercką, pożądaną wiedzę
  • atrakcyjną formę przekazu (artykuły, infografiki, raporty, poradniki, ebooki, animacje, treści video)
  • nowoczesne, zróżnicowane kanały dotarcia do odbiorców

Co zyska klient w strategii content marketingowej?

W Internecie znaleźć można wiedzę na każdy temat. Ale jak z morza informacji wybrać te najbardziej wartościowe? Gdzie szukać fachowej, eksperckiej wiedzy? Twoi klienci również zadają sobie te pytania. Udostępniając merytoryczne treści związane z Twoją branżą, odpowiesz na ich potrzeby i rozwiejesz ich wątpliwości. Poprzez estetyczne infografiki, ciekawe, merytoryczne artykuły i inne formy content marketingu, Twoi klienci przyswajać będą nową, pożądaną wiedzę.

Co content marketing da Tobie? 

Działania content marketingowe przyniosą korzyści nie tylko Twoim klientom, ale także tobie. Publikując na firmowym blogu poradniki dotyczące stosowania Twoich produktów czy dzieląc się wiedzą w mediach społecznościowych, zyskasz uznanie i staniesz się cenionym ekspertem w swojej branży. Zwiększysz świadomość swojej marki, a jednocześnie zbudujesz z Twoimi klientami trwałe, oparte na zaufaniu relacje. I choć głównym celem content marketingu nie jest sprzedaż, content marketingowe działania pośrednio przełożą się na wzrost sprzedaży, a co za tym idzie zysków Twojej marki.

W ramach działań contentowych:

  • dostarczamy treści na kategorie i podkategorie w Twoim sklepie internetowym
  • publikujemy artykuły blogowe doskonałej jakości i specjalistyczne optymalizując je pod kątem SEO
  • wykonujemy outreach czyli szukamy miejsc na publikację Twoich artykułów lub gotowych artykułów gdzie można wstawić link do Twojego serwisu

Marketing treści to przyszłość

Tradycyjne metody marketingowe odchodzą do lamusa, przynosząc marketerom i przedsiębiorcom coraz mniej zadowalające rezultaty. Jeśli chcesz zaistnieć na nowym rynku, zwiększyć liczbę klientów lub wyróżnić się na tle konkurencji, otwórz się na nowe możliwości i postaw na nowoczesny, skuteczny content marketing.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.