Filtr, kara ręczna lub ban w Google

Filtr w Google, kara ręczna lub ban

Ruch na Twojej stronie znacznie się zmniejszył, ponieważ odnotowała ona spadek pozycji w wynikach wyszukiwania? A może pomimo wcześniejszej indeksacji, strona wcale nie wyświetla się wyszukiwarce? Bardzo prawdopodobne, że na Twoją stronę nałożony został ban lub filtr. Powodem takiej sytuacji jest naruszenie zasad przygotowanych przez Google.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o faktycznej przyczynie problemów ? zgłoś się do nas!

Nie możemy wymazać przeszłości Twojej witryny oraz wszelkich niechlubnych poczynań ? możemy jednak pomóc Ci w eliminacji czynników, które przyczyniły się do nałożenia filtru lub banu. Gwarantujemy profesjonalne konsultacje dotyczące nałożonego filtra w Google lub niewyświetlania się strony w wyszukiwarce. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy propozycje umożliwiające wyjście z filtra lub zdjęcie nałożonego na Twoją stronę bana.

Nie zapomnij, że Google opracowało specjalne wytyczne, zapobiegające pojawianiu się spamu na stronach internetowych. Celem tego działania jest utrzymanie odpowiedniej jakości indeksowanych stron. Należy więc mieć na uwadze fakt, że naruszenie regulaminu wyszukiwarki może przyczynić się do nałożenia filtru bądź co gorsze tymczasowego lub całkowitego usunięcia strony z indeksu.  Ma to związek głównie z działaniami dotyczącymi pozyskiwania linków w sposób nienaturalny, maskowania tekstu, nadmiernego dodawania słów kluczowych itp.

Usuwanie filtra w Google ? zakres usług:

 • analiza błędów oraz naruszeń, które przyczyniły się do nałożenia filtra,
 • analiza linków przychodzących,
 • usunięcie linków, które zostały uznane przez Google za podejrzane (nawiązujemy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za witryny, na których zamieszczono linki przenoszące na Twoją stronę),
 • monitorowanie wdrożonych zaleceń,
 • zredagowanie wniosku do Google, z prośbą o ponowne rozpatrzenie,
 • stworzenie ostatecznego raportu z dotychczasowych działań.

Dlaczego powinniśmy jak najszybciej zdjąć bana lub usunąć filtr?

Jeżeli po wpisaniu określonych słów w wyszukiwarce strona nie jest widoczna wysoko w pozycjach wyszukiwania bądź nie widnieje tam wcale (usunięto ją z indeksu), oznacza to, że nie ma z niej większego pożytku. Nowi użytkownicy nie mogą na nią trafić ? w związku z czym nie dokonają potencjalnej transakcji. Ban lub filtr to ogromne ograniczenie dla rozwoju Twojej strony oraz zyskiwania potencjalnych klientów.

Co będzie niezbędne do przeprowadzenia prac dotyczących filtru na serwisie?

 • raporty związane ze zdobywaniem linków do Serwisu, wszystko, co jesteś w stanie uzyskać od firm/osób zajmujących się pozycjonowaniem Twojej strony,
 • informacje opisujące krok po kroku proces pozycjonowania Twojego serwisu,
 • dostęp w trybie ograniczonym do panelu Narzędzi Google dla Webmasterów (GWT) w celu pobierania na bieżąco odnośników,
 • jeżeli jeszcze tego nie zrobiono — należy dokonać weryfikacji witryny w Narzędziach Google, ponieważ jest to podstawa przeprowadzenia analizy,
 • nie są potrzebne odnośniki pobrane z serwisów takich jak MajesticSEO, Ahrefs czy OSE — podstawą są elementy znajdujące się w Panelu Google.

Chcesz pozbyć się filtra lub bana nałożonego na Twoją stronę internetową? Napisz do nas, a wybierzemy i wdrożymy skuteczne metody. Koszt usługi wynosi od 500 zł netto.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.