Konsultacje SEO

Konsultacje SEO czyli zapytaj gdy potrzebujesz rady z zakresu SEO.

Żaden człowiek nie jest ekspertem z każdej dziedziny, dlatego często jest nam potrzebne pewne wsparcie, które rozwieje nasze wątpliwości. Tyczy się to praktycznie każdej dziedziny życia, więc jeżeli jesteś właścicielem serwisu internetowego, nie poszukujesz specjalisty czy też eksperta do spraw pozycjonowania, jednak chciałbyś porozmawiać na temat pewnych planów lub pomysłów, to z pewnością przypadnie Ci do gustu konsulting SEO, który pozwoli na odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące prowadzenia stron www.

Konsultacje SEO – doradztwo z pozycjonowania dla firm, sklepów oraz indywidualne

W sytuacji, w której planujemy rozbudować swoje zaplecze lub też przebudowujemy serwis i zależy nam na poprawnej optymalizacji, bardzo dobrym pomysłem może okazać się rozmowa ze specjalistą. Wyszukiwarki internetowe zmieniają się dynamiczne, algorytmy ulegają ciągłym zmianom, dlatego raz poznana wiedza nie będzie aktualna przez całe życie. Należy być na bieżąco i znać aktualnie obowiązujące reguły, potrafić wskazać dozwolone i zakazane praktyki Google, oraz znać sposoby, by w poprawny sposób poprawić pozycję strony internetowej. Zajmujemy się tematyką na bieżąco, dlatego konsultacje SEO mogą być doskonałym pomysłem, a omówione strategie pomogą w zwiększeniu widoczności strony www.

  Wypełnij i wyślij formularz. Nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
  Czego można dowiedzieć się podczas konsultacji SEO?

  Nawet na z pozoru dobrze wykonanej stronie łatwo jest znaleźć błędy. Ludzie spędzający wiele godzin na optymalizacji serwisów są w stanie z łatwością wskazać rzeczy, które warto poprawić, dowiedzieć się o dodatkowych narzędziach i dostać wskazówki, które mogą wpłynąć na rozwój witryny. 

  Konsulting SEO może wskazać pewne szczegóły i błędy, które każdemu człowiekowi mogą zwyczajnie umknąć. Czasami już po jednej godzinie rozmowy ze specjalistą możesz poznać pewne metody, które wpłyną na działanie strony internetowej.

  Często zdarza się również, że na naszej stronie pojawiają się niezrozumiałe błędy, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Zamiast spędzania wiele godzin w przekopywaniu sieci, można rozejrzeć się za specjalistą, który jest w stanie od razu wskazać źródło problemu.

  Nie każdy wie, jakie działania warto podjąć. Często nie zdajemy sobie sprawy czy mamy do czynienia z filtrem Google i co w tej sytuacji zrobić ?

  Brak wersji mobilnej, problemy po stronie serwera, źle zbudowana strona czy też słabe wyniki w PageSpeed Insights, to wszystko może być powodem spadku pozycji w wyszukiwarce, jednak najlepiej, gdy źródła problemu poszukuje specjalista, który dodatkowo jest w stanie wskazać strategię, która może go rozwiązać

  Czy konsultacje SEO służą jedynie do udzielania odpowiedzi na konkretne pytania?

  Nawet jeżeli nie masz konkretnych pytań, a zwyczajnie chcesz porozmawiać na temat swojego serwisu z profesjonalistą, to konsultacja SEO będzie doskonałym pomysłem dla firm, sklepów, branży usługowej itp. W ramach konsultacji SEO wspólnie stworzymy plan, który następnie będzie można wcielić w życie i obserwować efekty.

  Poznanie nowych metod poszerzy nasze własne kompetencje, dzięki czemu będziemy w stanie samodzielnie wykonywać podobne zadania w przyszłości. Jeżeli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, konsulting SEO będzie doskonałym pomysłem na wykonanie pierwszego kroku.

  Konsultacje dadzą tez odpowiedź to pytanie czy serwis jest dobrze przygotowany pod kątem SEO i czy warto przeprowadzić audyt SEO.

  Jak wyglądają seo konsultacje?

  Zależnie od potrzeb konsultacje SEO mogą wyglądać następująco:

  • przesyłasz do Mnie listę swoich pytań czy problemów
  • przeglądam przesłaną e-mail’em listę i określam na kiedy mogę być gotowy oraz dostaniesz ode Mnie propozycję terminu spotkania
  • potem pozostaje już tylko czekać na umówiony termin i rozmowę

  Przeprowadzane SEO konsultacje mogą być przez Ciebie nagrywane (po uprzedniej informacji), jednocześnie prezentuję też rożne rozwiązania, przykłady lub fragmenty swoich prezentacji.

  Konsultacje SEO z Zgredem - przez telefon oraz online

  Konsultacje SEO – jaki jest cennik?

  Dodatkowo w ramach naszych usług oferujemy konsulting SEO. Jeżeli nie poszukujesz specjalisty/eksperta ds. pozycjonowania, a potrzebujesz stałej lub jednorazowej opieki i porady z zakresu prowadzenia kampanii SEO, to propozycja właśnie dla Ciebie! Nasze usługi doradcze pozwolą na wykorzystanie profesjonalnej wiedzy w praktyce.

  Cena za godzinę konsultacji SEO: 249 zł netto.

  Czas i miejsce: ustalane indywidualnie – zoom, skype, hangout

  Przydatne materiały do obejrzenia przed konsultacjami

  Kilka filmów video z materiałami darmowymi do obejrzenia na kanale Youtube – playlistę znajdziesz > tutaj <

  Każda konsultacja to koszt 249 zł netto za godzinę. Jeśli liczba i skala problemów jest duża to informuję o tym, że przekracza to konsultacje.

  Najpierw zadzwoń i skonsultuj sprawę przez telefon. Możesz tez od razu przesłać listę pytań i problemów to będę wiedział o czym rozmawiamy. W odpowiedzi prześlę Ci jak to będzie wyglądało. Konsultacji udzielam online przez różne platformy Zoom, Skype, Google Meet.

  Z reguły umawiamy się na Skype. Jeżeli stwierdzę, że odpowiedzi wysłane mejlem wystarczą to taka forma też będzie wystarczają i szybsza.

  Jestem dostępny w godzinach 9:00 - 21:00 w dni powszednie. Możliwe są tez konsultacje w dni wolne po uprzednim uzgodnieniu. Najlepiej konsultacje przeprowadzać wieczorem po 19 bo nikt nie przeszkadza.

  Z konsultacji warto skorzystać np. przy projektowaniu serwisu, migracji, przebudowie. Można tez skonsultować umowę czy ofertę, którą się otrzymało.

  Zainteresowany?
  Skontaktuj się ze Mną!

  Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.