O mnie

Paweł Gontarek - Zgred

Nazywam się Paweł Gontarek

Od wielu lat aktywnie uczestniczę w życiu społeczności pozycjonerskiej.
Ukończyłem Politechnikę Warszawską oraz Uniwersytet SWPS. W ramach swojej pracy, będącej równocześnie moją wielką pasją, organizuję liczne szkolenia oraz konsultacje z pozycjonowania. Przeprowadzam audyty stron internetowych, a także pomagam pozbyć się kar i filtrów z wyszukiwarki. Od 2010 roku prowadzę bloga SEO ZGRED i w tym właśnie miejscu dzielę się swoją widzą z zakresu SEO I SEM.

Ostatni czas poświęcam na rozwój w dziedzinie User Experience.

Audyt SEO i optymalizacja stron

Audyt SEO i optymalizacja stron

Nie możesz pozwolić, by błędy znajdujące się na stronie przeszkadzały w skutecznym pozycjonowaniu oraz zdobywaniu klientów.

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowane long tail

Często słysząc słowo “pozycjonowanie” myślimy błędnie, że mamy do czynienia tylko z jednym procesem. Otóż nic bardziej mylnego!

Konsultacje i szkolenia

Konsultacje i szkolenia

Poszukujesz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań? Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą a także przygotuje szkolenie dla Ciebie i Twojego zespołu.

Audyt pozycjonowania oraz linków

Audyt pozycjonowania oraz linków

Dobrze ukierunkowana strategia to połowa sukcesu. Chętnie sprawdzę strategię pozycjonowania oraz odnośniki do Twojego serwisu.

Filtr, kara ręczna lub ban

Filtr, kara ręczna lub ban

Jeżeli Twój serwis przestał liczyć się w wyszukiwarce, dostałeś karę – napisz – chętnie pomogę.

Oferta dla sklepów internetowych

Oferta dla sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy i poszukujesz dedykowanego rozwiązania zakresie SEO? Doskonale! Dobrze zoptymalizowana strona to klucz do sukcesu!