Jesli ktoś by chciał się pokusić o sprawdzenie budżetowe testów, które dotyczą koła oraz piramidki to przedstawiam:

– każde koło pojedyncze – koszt ok. 80 zł

– koło podwójne – koszt ok . 120 zł

– piramida – koszt 450 zł

W chwili obecnej zbieram „siły” na wykonanie kilku link-wheel na obszarze polskim, z wykorzystaniem własnego zaplecza oraz tego co oferuje Internet.

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Statystyki indeksowania w Google Search Console

Jeśli analizujesz widoczność strony w Google, to nie pomijaj danych z Google Search Console. W GSC Sprawdzisz, jakie...

WIĘCEJ

Konferencje SEO w Polsce w 2022 roku

Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i...

WIĘCEJ

Ile kosztuje pozycjonowanie, a ile kosztuje SEO?

O tym, jak ważne jest pozycjonowanie, wie dziś niemal każdy właściciel serwisu i sklepu internetowego. Bez pozycjonowania, strona...

WIĘCEJ

Komentarze

  1. dla mnie to narzędzie nie różni się funkcjonalnością od PageSpeed Insights za to graficznie/UX jest to strzał w 10 ! Myślę że warto naśladować tą stronę w tworzeniu własnych projektów

  2. Myślałem że zrobiłem już wszystko żeby mieć szybko ładującą się stronę na komórach ale wynik 62/100 nie powala. Ktoś ma więcej?

  3. Uważam ze teraz jest bardzie czytelniej niż w PapeSpeed od Googlea. Ale coś czuje ze pobieranie raportu będzie haczykiem na kolejny biznes dla Googlea w przyszłości.

  4. Może i osiągnięcie wysokiego wyniku w mobile ma sens i jest do wykonania, bo wykluczamy z działania większość dodatkowych funkcjonalności czy też bajerów graficznych na stronie, ale na desktopie? Musiałbym chyba mieć „gołą” stronę, gdzie grafika byłaby w stylach CSS, ikony w SVG lub z FontAwesome, a zdjęcia wszystkie mocno skompresowane i wtedy może przekroczyłbym próg 90pkt. Prędkość ładowania strony traktowana jest jako czynnik rankingowy, a szanowne Google nie pomyślało, że osoby z branż kreatywnych (fotografowie, graficy, studia reklamowe etc.) chcą zaprezentować na swojej stronie głównej elementy, które są wysokiej jakości oraz przyciągają wzrok użytkownika, ale – o zgrozo – muszą się dłużej wczytywać ze względu na swoją ilość/wagę, więc strona łąduje się dłużej?

  5. Ja mam 98/100 mobilne, reszta po 85. Ogólnie chyba lepszy jest PageSpeed Insights bo pokazuje gdzie są ewentualne błędy i co najważniejsze jak je naprawić.

  6. Super narzędzie, dzięki.

    Wcześniej testowałem na PageSpeed Insights i mam tam 100/100. Zastanawiałem się czy tu osiągnę dobry wynik i ku mojej radości mam 100/100/100.
    Pytanie czy to ma sens? Moim zdaniem ma. Skoro google tak sprawdza strony www, to samo google je indeksuje a nam zależy na dobrych wynikach to mniejszy lub większy sens to ma moim zdaniem. Fakt, że pracując pod PageSpeed Insights to niektóre ostrzeżenia wydają się bezsensowne i mało ważne. Ale ja staram się drożyć temat i osiągnąć to 100 i najczęściej stwierdzam po fakcie, że nawet te upierdliwe modyfikacje wpływają pozytywnie na kod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klikając przycisk “Opublikuj komentarz” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego postanowienia. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w formularzu w celu publikacji komentarza w serwisie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SEMGENCE Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły