Bezpieczne linkowanie
3
2017-09-23T20:37:36+02:00

Adam
Adam asked 5 lat ago
Witam
Mam takie pytania:
1.Czy linkowanie  w celu wypozycjonowania strony na frazę „pozycjonowana fraza” za pomocą anchor textu np. „pozycjonowania fraza – nazwa firmy” jest bezpieczne i wtedy mogę więcej linków dać niż w przypadku exact match?
2.Czy ewentualnie filtr dotchnie tylko dłuższej wersji?

3 odpowiedzi
Paweł Gontarek Personel answered 5 lat ago
Każde pozycjonowanie jest niezgodne z wytycznymi ? to podstawowa uwaga.
To jaką strategię przyjmiesz zalezy od Ciebie. Mieszanie anchorów z brandem to najczęstsza taktyka. Kwestia tylko tego jak długo bedziesz tak linkować ? w sumie zawsze będa tam anchory.
Filtr dotknie tego co uzna Google ? tego nikt Ci nie powie, można jedynie podejrzewać iż może się tak zdarzyć.

Gościnnie answered 5 lat ago
Nie zgodzę się, że każda forma linkowania jest niezgodna z wytycznymi Google. Pozycjonowanie to nie tylko linkowanie czy poprawa strony. Zajmuje się SEO od dawna i nie zgodzę się, że : Filtr dotknie tego co uzna Google ? tego nikt Ci nie powie, można jedynie podejrzewać iż może się tak zdarzyć. Dlatego dostaje się filtr? Ponieważ wybiera się drogę na skróty. Mało kto skupia się na zapleczach bo to kosztuje i to dużo. Dobry link to taki, który zamieszcza się na poczytnej stronie. Kogo stać zatrudnić dziennikarza a nie copywritera do pisania na zaplecza? Bez urazy dla autora ale jeśli nie ma się argumentów to pisze się, że się nie da. Wiele osób pozycjonuje z sukcesami trudne frazy i nie mają problemów ale pracują po 12h dziennie 7 dni w tygodniu. SEO nie jest dla ludzi, którzy po 8h pracy wyłączają kompa. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam bo nie taki był cel wypowiedzi. SEO żyje i ma się dobrze. Sukces do osiągnięcia pozycji? Ciągłe poszukiwanie, testowanie oraz ciężka praca. 

Paweł Gontarek Personel answered 5 lat ago
Ja stoję na stanowisku, że każde. Ewentualnie WHS jak ktoś zrobi i ładnie go userzy zaczną linkować. Ale super fajnie to napisałeś, dzięki

Adam

Adam

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły