PremiumPAGE to skrypt oparty o bazę sqlite służący tworzeniu serwisów typu presell page orazbudowy zaplecza. W połączeniu z Panelem Centralnym dołączonym do skryptu otrzymujemy możliwość szybkiego i sprawnego zarządzania wieloma witrynami postawionymi na tej aplikacji. Sprzedawany jest z licencją bez ograniczeń ilościowych ? zakupiony skrypt instalować możesz zatem na dowolnej liczbie lokalizacji.

Wbudowany system punktowy odpowiada za prowadzenie precla ? każdy użytkownik z zewnątrz może zarejestrować się na Twojej stronie, otrzymując zaraz po tym określoną przez Ciebie liczbę punktów (może być to również 0). Punkty z kolei może przeznaczyć na publikację swoich artykułów z linkami. Cenę punktową za artykuł określasz oczywiście sam ? możesz również ustalić wymagania dotyczące nadsyłanych artykułów ? maksymalną liczbę linków w tekście, minimalną długość tekstu. Artykuły, które nie spełniają wymagań nie są przepuszczane do moderacji. Dodatkowo punkty użytkownikowi zabierane są za sam proces wysłania wpisu. Nie ma zatem znaczenia, czy artykuł fizycznie pojawi się w serwisie ? może to w pewien sposób odstraszać wysyłających przed zapychaniem Twojej strony niskiej jakości artykułami.

Aplikacja zintegrowana jest z systemem płatności DotPay. W Panelu admina ustalić możesz cenę za poszczególny punkt i/lub tworzyć pakiety. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń, a całość odbywa się w pełni automatycznie ? po wpłacie w systemie DotPay użytkownik automatycznie, bez Twojej ingerencji otrzymuje zakupione punkty. Wystarczy zatem podać ID w w/w systemie oraz ustalić swój cennik ? to wszystko.

PremiumPAGE wyposażony jest również w moduł komentarzy. Pozwala on na dodawanie przez zalogowanych użytkowników komentarzy pod wybranymi przez nich artykułami. Formularz został zabezpieczony przed umieszczaniem adresów (adresy nie są aktywne) oraz nie ma możliwości użycia HTML. Moduł ten został również wyposażony w automatyczny system dodawania komentarzy. Wystarczy, że stworzysz swoją pulę aktywnych komentarzy (można używać synonimów) oraz ustalisz w jakiej ilości i pod jakimi artykułami mają się pojawiać. Po tej czynności każdego dnia skrypt losował będzie artykuły, a następnie przypisywał im określoną przez Ciebie liczbę komentarzy. Jest to swego rodzaju symulacja, która ma pokazać, że serwis żyje, jest często odwiedzany, a znajdujące się w nim artykuły są ochoczo komentowane przez gości.

Kolejną kwestią jest zarządzanie reklamami. W tym celu stworzona została zakładka, dzięki której w szybki sposób możemy zamieścić dowolny kod w najbardziej newralgicznych miejscach ? np. w kategoriach, tagach, panelu logowania, stopce etc. Ciekawszą opcją jest jednak zamiana słów na linki. Wystarczy, że podamy określone słowo/wyrażenie, określimy adres docelowy i zatwierdzimy ? od tej pory wszystkie podane słowa/wyrażenia an stronie zostaną zamienione na linki. Bardzo szybko możemy zatem osadzać linki w treści, bez konieczności ręcznej modyfikacji czegokolwiek. Dodatkowo zamiana ta nie dotyka linków ręcznie stworzonych za pomocą edytorka ? zatem osoba, która wysłała artykuł na Twojej stronie może być spokojna o to, że jej linki nie znikną ? za pomocą zamiany słów na linki możesz jednak inne, niepodlinkowane do tej pory frazy zamienić na linki.

Kolejna rzecz to dodawanie nowych szablonów, które sprowadza się do przeklejeniu kilku kodów w wybrane miejsca w szablonie ? można sobie z tym poradzić z bardzo podstawową znajomością HTML. Dodatkowo skrypt posiada wbudowany generator mapy, posiada możliwość pingowania mapy jak i pojedynczych wpisów.

Jeszcze kilka informacji odnośnie Panelu Centralnego ? zbudowany jest na bazie panelu admina, zatem poruszanie się po nim nie sprawia problemów. W każdej zakładce posiadamy możliwość szybkiego przepinania się pomiędzy dodanymi domenami, nie re-logując się. Dzięki temu w bardzo szybki sposób możemy wykonywać jedną czynność (np. moderować nadesłane artykuły) bez konieczności ponownego ?dokopywania? się do danego modułu. Dodatkowo każde pole w formularzach posiada możliwość użycia synonimów.

To wybrane funkcje, więcej przeczytać można na www.PremiumPAGE.pl. Tam również znajdziecie link do dema.

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Statystyki indeksowania w Google Search Console

Jeśli analizujesz widoczność strony w Google, to nie pomijaj danych z Google Search Console. W GSC Sprawdzisz, jakie...

WIĘCEJ

Konferencje SEO w Polsce w 2022 roku

Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i...

WIĘCEJ

Ile kosztuje pozycjonowanie, a ile kosztuje SEO?

O tym, jak ważne jest pozycjonowanie, wie dziś niemal każdy właściciel serwisu i sklepu internetowego. Bez pozycjonowania, strona...

WIĘCEJ

Komentarze

 1. Wspaniały serwis – na razie przetestuje – 39zł na test wystarczy 🙂
  Jak ruszy i będzie git, będą wpisy to i licencja pełna będzie

 2. To zwykły opis aplikacji. To, że nie ma słowa krytyki nie oznacza, że to artykuł sponsorowany. Od pojechania po projekcie macie komentarze, a artykuł potraktujcie jako zachętę do testów oraz do oceny 😉

  @zgred – ja nie stosuję takiego „hamerykańskiego” zachwalania, więc albo to ktoś nadgorliwy albo mam więcej przyjaciół niż sądziłem 😉

 3. Tiaaa jak na Zgreda to za dlugi artykul hehe 🙂

  Artykul powiazany z tematyka bloga wiec mi to nie przeszkadza.

 4. Uzycie DotPay zamiast inneog systemu platnosci online (CashBill, Platnosci.pl, cokolwiek) jak dla mnie jest spora wada. Nie lubię firm, które przysyłają mi reklamy smsowe.

 5. System ciekawy, jednak po zalogowaniu do panelu centralnego demo mam błąd „ErrorException [ Fatal Error ]: Wrong parameters for Exception([string $exception [, long $code ]])”. Chętnie obejrzę go jak ruszy poprawnie.

 6. @Wilk – podłączenie pod CB nie będzie problematyczne. Jeśli będą zainteresowani takim rozwiązaniem to je wdrożymy. Osobiście korzystałem wcześniej z DP, wiele osób również – byłem zadowolony, więc na dzień dzisiejszy z tym system się zintegrowaliśmy.

  @Paweł Rabinek – prawdopodobnie w adresie użyłeś dużych liter, bo takie mam widoczne na stronie produktu (zaraz zmienię-mój błąd). Wejdź przez ten link:

 7. Szczerze powiedziawszy mam ten skrypt od samego początku.
  Zaraz po pojawieniu się go na PiO dokonałem zakupu ale jeszcze nie miałem okazji potestować.
  Chyba w najbliższym czasie zainstaluje kilka kopii.

 8. Wygląda ciekawie a do tego na podstawie błędu widać że Kohana 3, wiec skrypt będzie łatwy do modyfikacji ( mam nadzieje ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klikając przycisk “Opublikuj komentarz” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego postanowienia. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w formularzu w celu publikacji komentarza w serwisie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SEMGENCE Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły