fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Polski system budowy zaplecza typu presell page

PremiumPAGE to skrypt oparty o bazę sqlite służący tworzeniu serwisów typu presell page orazbudowy zaplecza. W połączeniu z Panelem Centralnym dołączonym do skryptu otrzymujemy możliwość szybkiego i sprawnego zarządzania wieloma witrynami postawionymi na tej aplikacji. Sprzedawany jest z licencją bez ograniczeń ilościowych ? zakupiony skrypt instalować możesz zatem na dowolnej liczbie lokalizacji.

Wbudowany system punktowy odpowiada za prowadzenie precla ? każdy użytkownik z zewnątrz może zarejestrować się na Twojej stronie, otrzymując zaraz po tym określoną przez Ciebie liczbę punktów (może być to również 0). Punkty z kolei może przeznaczyć na publikację swoich artykułów z linkami. Cenę punktową za artykuł określasz oczywiście sam ? możesz również ustalić wymagania dotyczące nadsyłanych artykułów ? maksymalną liczbę linków w tekście, minimalną długość tekstu. Artykuły, które nie spełniają wymagań nie są przepuszczane do moderacji. Dodatkowo punkty użytkownikowi zabierane są za sam proces wysłania wpisu. Nie ma zatem znaczenia, czy artykuł fizycznie pojawi się w serwisie ? może to w pewien sposób odstraszać wysyłających przed zapychaniem Twojej strony niskiej jakości artykułami.

Aplikacja zintegrowana jest z systemem płatności DotPay. W Panelu admina ustalić możesz cenę za poszczególny punkt i/lub tworzyć pakiety. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń, a całość odbywa się w pełni automatycznie ? po wpłacie w systemie DotPay użytkownik automatycznie, bez Twojej ingerencji otrzymuje zakupione punkty. Wystarczy zatem podać ID w w/w systemie oraz ustalić swój cennik ? to wszystko.

PremiumPAGE wyposażony jest również w moduł komentarzy. Pozwala on na dodawanie przez zalogowanych użytkowników komentarzy pod wybranymi przez nich artykułami. Formularz został zabezpieczony przed umieszczaniem adresów (adresy nie są aktywne) oraz nie ma możliwości użycia HTML. Moduł ten został również wyposażony w automatyczny system dodawania komentarzy. Wystarczy, że stworzysz swoją pulę aktywnych komentarzy (można używać synonimów) oraz ustalisz w jakiej ilości i pod jakimi artykułami mają się pojawiać. Po tej czynności każdego dnia skrypt losował będzie artykuły, a następnie przypisywał im określoną przez Ciebie liczbę komentarzy. Jest to swego rodzaju symulacja, która ma pokazać, że serwis żyje, jest często odwiedzany, a znajdujące się w nim artykuły są ochoczo komentowane przez gości.

Kolejną kwestią jest zarządzanie reklamami. W tym celu stworzona została zakładka, dzięki której w szybki sposób możemy zamieścić dowolny kod w najbardziej newralgicznych miejscach ? np. w kategoriach, tagach, panelu logowania, stopce etc. Ciekawszą opcją jest jednak zamiana słów na linki. Wystarczy, że podamy określone słowo/wyrażenie, określimy adres docelowy i zatwierdzimy ? od tej pory wszystkie podane słowa/wyrażenia an stronie zostaną zamienione na linki. Bardzo szybko możemy zatem osadzać linki w treści, bez konieczności ręcznej modyfikacji czegokolwiek. Dodatkowo zamiana ta nie dotyka linków ręcznie stworzonych za pomocą edytorka ? zatem osoba, która wysłała artykuł na Twojej stronie może być spokojna o to, że jej linki nie znikną ? za pomocą zamiany słów na linki możesz jednak inne, niepodlinkowane do tej pory frazy zamienić na linki.

Kolejna rzecz to dodawanie nowych szablonów, które sprowadza się do przeklejeniu kilku kodów w wybrane miejsca w szablonie ? można sobie z tym poradzić z bardzo podstawową znajomością HTML. Dodatkowo skrypt posiada wbudowany generator mapy, posiada możliwość pingowania mapy jak i pojedynczych wpisów.

Jeszcze kilka informacji odnośnie Panelu Centralnego ? zbudowany jest na bazie panelu admina, zatem poruszanie się po nim nie sprawia problemów. W każdej zakładce posiadamy możliwość szybkiego przepinania się pomiędzy dodanymi domenami, nie re-logując się. Dzięki temu w bardzo szybki sposób możemy wykonywać jedną czynność (np. moderować nadesłane artykuły) bez konieczności ponownego ?dokopywania? się do danego modułu. Dodatkowo każde pole w formularzach posiada możliwość użycia synonimów.

To wybrane funkcje, więcej przeczytać można na www.PremiumPAGE.pl. Tam również znajdziecie link do dema.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarzy (16)

 1. wojtecki1
  Maj 24, 2011

  To artykuł sponsorowany?

 2. Michał
  Maj 24, 2011

  Artykuł sponsorowany jak nic 😉 Mogłeś bardziej się postarać Zgredzie

 3. Trojanowski
  Maj 24, 2011

  Wspaniały serwis – na razie przetestuje – 39zł na test wystarczy 🙂
  Jak ruszy i będzie git, będą wpisy to i licencja pełna będzie

  • zgred
   Maj 24, 2011

   Panowie – ale chwalić z jednego IP i jednego serwisu naprawdę nie trzeba 🙂

 4. Mariusz
  Maj 25, 2011

  To zwykły opis aplikacji. To, że nie ma słowa krytyki nie oznacza, że to artykuł sponsorowany. Od pojechania po projekcie macie komentarze, a artykuł potraktujcie jako zachętę do testów oraz do oceny 😉

  @zgred – ja nie stosuję takiego „hamerykańskiego” zachwalania, więc albo to ktoś nadgorliwy albo mam więcej przyjaciół niż sądziłem 😉

 5. zibi
  Maj 25, 2011

  Skrypt jest bardzo fajny, właśnie przygotowuję pierwsze 10 precelków.

 6. gdaq
  Maj 25, 2011

  Tiaaa jak na Zgreda to za dlugi artykul hehe 🙂

  Artykul powiazany z tematyka bloga wiec mi to nie przeszkadza.

 7. Wilk
  Maj 25, 2011

  Uzycie DotPay zamiast inneog systemu platnosci online (CashBill, Platnosci.pl, cokolwiek) jak dla mnie jest spora wada. Nie lubię firm, które przysyłają mi reklamy smsowe.

 8. System ciekawy, jednak po zalogowaniu do panelu centralnego demo mam błąd „ErrorException [ Fatal Error ]: Wrong parameters for Exception([string $exception [, long $code ]])”. Chętnie obejrzę go jak ruszy poprawnie.

 9. Mariusz
  Maj 25, 2011

  @Wilk – podłączenie pod CB nie będzie problematyczne. Jeśli będą zainteresowani takim rozwiązaniem to je wdrożymy. Osobiście korzystałem wcześniej z DP, wiele osób również – byłem zadowolony, więc na dzień dzisiejszy z tym system się zintegrowaliśmy.

  @Paweł Rabinek – prawdopodobnie w adresie użyłeś dużych liter, bo takie mam widoczne na stronie produktu (zaraz zmienię-mój błąd). Wejdź przez ten link:

 10. melonik
  Maj 25, 2011

  To nie mógł być @Zgred. Za mało błędów w tekście…
  hehe

 11. kris
  Maj 25, 2011

  Szczerze powiedziawszy mam ten skrypt od samego początku.
  Zaraz po pojawieniu się go na PiO dokonałem zakupu ale jeszcze nie miałem okazji potestować.
  Chyba w najbliższym czasie zainstaluje kilka kopii.

 12. Baza firm
  Maj 26, 2011

  Wygląda ciekawie a do tego na podstawie błędu widać że Kohana 3, wiec skrypt będzie łatwy do modyfikacji ( mam nadzieje ).

 13. Mariusz
  Maj 28, 2011

  Tak, bazujemy na Kohana 3.

  Panel Centralny jest obecnie dostępny pod adresem http://www.PC.PremiumPAGE.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie udostępniony. Wymagane pola są oznaczone *

Szkolenia SEO

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pozycjonować i optymalizować

serwisy internetowe małe i duże

29.marca.2019 - Rzeszów - ZAPISZ SIĘ

12.kwiecień.2019 - Lublin - ZAPISZ SIĘ

26.kwiecień.2019 - Zielona Góra - ZAPISZ SIĘ