Poniżej lista agregatorów RSS gdzie można dodać swoje w celu lepszej indeksacji. Znalezione w Internecie ale nie pamiętam gdzie – może się przydać.

  • 1800 RSS Feeds ?
  • 5z5 ?
  • Chordata ? http://chordata.info/
  • Bali RSS ? http://www.balirss.com/
  • Feed Age ? http://www.feedage.com/
  • Feed Agg ?
  • Feed Bite ? http://www.feedbite.com/
  • Feedgy ?
  • Feedlisting ? http://www.feedlisting.com/
  • Feeds4All – http://www.feeds4all.nl/
  • FeedZNow – http://www.feedznow.com/
  • Golden Feed ?
  • Leigh RSS ? http://www.leighrss.com/
  • My RSS 365 ? http://www.myrss365.com/
  • Oobdoo ? http://www.oobdoo.com/form.php
  • Plazoo ? http://www.plazoo.com/en/addrss.asp
  • Read a Blog ? http://www.readablog.com/
  • Ribix ?
  • RSS Buffet ?
  • RSS Dir ?
  • RSS Feed Directory ?
  • RSS Motron ? http://www.rssmotron.com/
  • RSS Mountain ?
  • RSS Network ?
  • RSS One ?
  • RSS Orange ? http://rssorange.com/
  • RSS Top 10 ? http://www.rsstop10.com/directory/rss-submit.php
  • Solar Warp ?
  • Syndic8 –
  • XMeta ?
  • Blog Digger ? http://blogdigger.com/add.jsp
  • Feedooyoo ? http://www.feedooyoo.com/ref.htm
  • Feedplex ?
  • Feedsee – http://www.feedsee.com/
  • Ice Rocket ? http://www.icerocket.com/
  • Metafeeder ? http://www.metafeeder.com/
  • My MSN ? http://my.msn.com/AddRss.aspx?mypg=1
  • RDF Ticker –
  • RSS Micro – http://www.rssmicro.com/feedsubmit.web
  • Search4RSS ?
  • Twingly ? http://www.twingly.com/ping
  • Crayon.net ? http://crayon.net/using/suggest.html
  • Feed Cat – http://www.feedcat.net/
  • Keegy ?
  • URL Fan ? http://www.urlfanx.com/
  • Feed Fury ? http://feedfury.com/submit
  • Free Feeds Directory – http://freefeedsdirectory.com/
  • Paid Directory ?
  • Wingee ? http://www.wingee.com/
  • 4 Guys From Rolla –
  • Automotive Links –
  • Green Profs ?
  • Video Casting Station ?
  • Devasp – http://www.devasp.com/
  • Educational Feeds ?
  • Finance Investing ?
  • Government Central –
  • Medical Feeds ?
  • Med Worm ? http://www.medworm.com/
  • Money High Street – http://www.moneyhighstreet.com/
  • Political Humor ?
  • Realty Feeds ?
  • Realty Feed Search – http://www.realtyfeedsearch.com/
  • Sports Feeds ? http://www.sports-feeds.com/
  • Overskrift ? http://overskrift.dk/submit.php
  • Link Feed – http://www.linkfeed.dk/tilmeld-link
  • RSS Feeds ?
  • RSS Land ? http://www.rssland.dk/
  • RSS Nachrichten – http://www.rss-nachrichten.de/rss-eintragen/
  • RSS Verzeichnis ? http://www.rss-verzeichnis.de/anmelden.php
  • Zooka ? http://zooka.dk/tools.aspx

Można jeszcze tutaj: http://www.toprankblog.com/rss-blog-directories/

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 3,75 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarze

  1. Zaraz dodam do kilku 🙂 A później do wszystkich 🙂
    Ja uważam, że każde pojawienie się linku jest dobre i każda obecność w sieci (oczywiście oprócz SPAMu) jest OK. Zresztą w ten sposób udało się wprowadzić naszą witrynę do TOP 10 – ważne żeby nie tylko dbać o liki typowo pozycjonerskie, ale żeby myśleć globalnie.

  2. Ale z tego, co mi się wydaję, to te agregatory RSS przyjmą głównie strony anglojęzyczne. Dobrze rozumuję? Ciężko będzie dodać doń polskie strony, podając podczas rejestracji polskie opisy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły