Optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) jest niezwykle istotnym elementem, który jako proces powinien występować na początku każdego projektu strony WWW. Jednakże w 99% przypadków osoba, która zajmuje się pozycjonowaniem dostaje serwis, który wymaga małych, średnich bądź dużych nakładów czasu i wiedzy. W mojej karierze kilkukrotnie już spotkałem się z witrynami, których optymalizacja skończyła się … po prostu zbudowaniem nowej strony pod czujnym okiem… To na początku. jednakże czego można spodziewać się na końcu tego procesu ? Przede wszystkim – JAK WYGLĄDA EFEKT KOŃCOWY ???

Poniżej kilka “wartościowych” przykładów 😀 na wesoło hihihihi

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (22 głosów, średnia: 4,50 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarze

  1. Muszę przyznać że podoba mi się to błyskotliwe porównanie 🙂
    SEO to nic innego jak robienie porządku? czasami pedantycznego.

  2. Zdjęcia fajne… aż mnie tak filozoficznie natchnęło: lubię wszystko poukładane jak na tych zdjęciach (wiem, chore), a jednak jakoś zajmowanie się SEO na poważnie raczej mnie przeraża niż pociąga… więc chyba SEO to znacznie więcej niż robienie porządku.

    A swoją drogą – jak wygrzebałeś takie zdjęcia? Są naprawdę pomysłowe 😉 i smaczne (taką sałatkę to bym teraz chętnie zjadła).

  3. Na szczęście jestem pedantem i optymalizacja przychodzi mi z łatwością. Ale myślałem, że artykuł będzie troszkę dłuższy i sensowniejszy, ale jak na wesoło to na wesoło.

  4. Jest też w tych zdjęciach ukryty sens – przesadzona optymalizacja SEO potrafi zrobić z pięknego gwiaździstego nieba (kreatywnie stworzonej witrynki) katalog gwiazd, a z użytecznej sałatki (rozwiązań użytecznych dla użytkowników) listę składników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły