Optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) jest niezwykle istotnym elementem, który jako proces powinien występować na początku każdego projektu strony WWW. Jednakże w 99% przypadków osoba, która zajmuje się pozycjonowaniem dostaje serwis, który wymaga małych, średnich bądź dużych nakładów czasu i wiedzy. W mojej karierze kilkukrotnie już spotkałem się z witrynami, których optymalizacja skończyła się … po prostu zbudowaniem nowej strony pod czujnym okiem… To na początku. jednakże czego można spodziewać się na końcu tego procesu ? Przede wszystkim – JAK WYGLĄDA EFEKT KOŃCOWY ???

Poniżej kilka „wartościowych” przykładów 😀 na wesoło hihihihi

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarze

 1. Muszę przyznać że podoba mi się to błyskotliwe porównanie 🙂
  SEO to nic innego jak robienie porządku? czasami pedantycznego.

 2. Ilość najmniejszych gwiazdek na pierwszym obrazku się nie zgadza.

  Poza tym, czy to nie jest czasem DC?

 3. Zdjęcia fajne… aż mnie tak filozoficznie natchnęło: lubię wszystko poukładane jak na tych zdjęciach (wiem, chore), a jednak jakoś zajmowanie się SEO na poważnie raczej mnie przeraża niż pociąga… więc chyba SEO to znacznie więcej niż robienie porządku.

  A swoją drogą – jak wygrzebałeś takie zdjęcia? Są naprawdę pomysłowe 😉 i smaczne (taką sałatkę to bym teraz chętnie zjadła).

 4. Na szczęście jestem pedantem i optymalizacja przychodzi mi z łatwością. Ale myślałem, że artykuł będzie troszkę dłuższy i sensowniejszy, ale jak na wesoło to na wesoło.

 5. Jest też w tych zdjęciach ukryty sens – przesadzona optymalizacja SEO potrafi zrobić z pięknego gwiaździstego nieba (kreatywnie stworzonej witrynki) katalog gwiazd, a z użytecznej sałatki (rozwiązań użytecznych dla użytkowników) listę składników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły