Wypatrzyłem te informację w jednym z komentarzy na blogu na blogu Gdaq, w którym testował narzędzie do audytu strony internetowej (pomijam fakt, że jak dla Mnie takie automaty nic nie dają). Ale do rzeczy: pojawił się link, ze Excela można zmusić aby działał jako narzędzie SEO np do sprawdzania poziomu indeksacji oraz pobierania parametrów związanych z naszym serwisem internetowym. Excel jako narzędzie SEO – to je to 🙂 i za darmo !!!

Bezpośredni link: http://nielsbosma.se/projects/seotools/

Krótki opis: http://www.distilled.net/blog/seo/awesome-examples-of-how-to-use-seotools-for-excel/

No to powodzenia 🙂 Napiszcie potem jak się Wam to podobało 🙂

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarze

  1. Dziwne opcje jak na Excela 🙂

    Problem jeśli ktoś chce korzystać z oryginalnych narzędzi, a nie ma Office’a, a jedynie np. OpenOffice. Bo sam Office to nie mały wydatek.

  2. Widzę mój post o “niezbędnych” narzędziach z PiO ładnie się propaguje 🙂 Najfajniejsza opcja z tam dostępnych to moim zdaniem wyciąganie danych z Analyticsa, przy odrobinie wprawy oszczędza masę czasu przy eksportach itp. Warto poszukać też innych tego typu fajnych rzeczy 🙂 Dodatkowo dobrze tutaj widać przewagę MS Office nad Libre Officem (to tak dla tych co twierdzą, że oba są tak samo dobre).

  3. Nie ma to jak wpaść do Zgreda…. Dzięki Piotrek za zaj******te narzędzie – chciałem nawet takie coś zlecić programiście. Na szczeście juz nie musze.

  4. Jak się niema co sie lubi to sie lubi co się ma – jak mawiają… A ten wpis pokazuje jak wykorzystać to co już mamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły