Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Statystyki indeksowania w Google Search Console

Jeśli analizujesz widoczność strony w Google, to nie pomijaj danych z Google Search Console. W GSC Sprawdzisz, jakie...

WIĘCEJ

Konferencje SEO w Polsce w 2022 roku

Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i...

WIĘCEJ

Ile kosztuje pozycjonowanie, a ile kosztuje SEO?

O tym, jak ważne jest pozycjonowanie, wie dziś niemal każdy właściciel serwisu i sklepu internetowego. Bez pozycjonowania, strona...

WIĘCEJ

Komentarze

 1. łeeeeee, głosować na te łajt-hatowe bzdury – nigdy. Moim zdaniem profi nie równa się nawet w 10% do bloga danielewskiego, który ma duże szanse wygrać. i zasłużenie.

 2. @sebastian – oczywiście, masz rację. Dzielisz się wiedzą, szacunek się należy. niewątpliwie. Dajesz cenne informacje, zgodzę się, lecz moim zdaniem nie odniesie przeciętny uzytkownik sukcesu stosując się do wskazówek na Twoim blogu, tj. nie zrobi frazy opony, itp.. brak więcej informacji ad. całościowego marketingu w internecie, np. metod budowania listy, mamy blog tematyczny , SEO – moim zdaniem blogi podchodzące nieco szerzej do sprawy mają szanse wygrać. Ale to moje zdanie 😉 A Tobie życzę powodzenia i dalszego rozwoju bloga!

 3. @Sebastian teraz to my mamy reżim głęboko komunistyczny, socjalizm, Związek Socjalistycznych Republik Europejskich to świetny przykład…. nie pisz bzdur w komentarzach

 4. Pax Panowie, ja tam uważam, że wszyscy powinni głosować na blog Kasi Tusk: piękna, mądra, wykształcona… czego chcieć więcej, seo przy tym to nudy.

 5. Dzięki panicz 🙂
  @Pawel – jakie bzdury? Konkrety poproszę – jedyne co napisałem to „mamy demokrację, każdy robi, co uważa za stosowne. Jedni są WH, inni BH.”
  OK, jest jeszcze GH, sorry 🙂

 6. Tak sobie sprawdziłem dzisiaj, blog zanotował awans – z 46 na … 30 pozycję. Od TOP10 dzielą go zatem pełne dwie „10-tki”. Czas na realizację celu – 7 luty godzina 12.00. Wtedy się okaże, czy uda się powtórzyć sukces z Bloga Roku (wejście do TOP10, obecnie czekam na wyłonienie zwycięzcy w mojej kategorii i nominowanie do wielkiego finału).
  Jeżeli macie jakiś pomysł na zdobycie dodatkowych głosów, na promocję bloga – zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy mojego bloga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klikając przycisk “Opublikuj komentarz” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego postanowienia. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w formularzu w celu publikacji komentarza w serwisie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SEMGENCE Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły