fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Blog Roku – wsparcie

To nie tak, że to mój blog ma być tym jedynym, wspaniałym… ale miło było by 🙂 Natomiast jeśli możecie to prosze o wsparcie na Blog kolegi:

http://blog.seo-profi.pl/blog-seo-blogiem-blogerow-2011/

Wasz głos jest cenny – nie przechodź obojętnie 😉

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarzy (7)

 1. panicz
  Styczeń 20, 2012

  łeeeeee, głosować na te łajt-hatowe bzdury – nigdy. Moim zdaniem profi nie równa się nawet w 10% do bloga danielewskiego, który ma duże szanse wygrać. i zasłużenie.

 2. Sebastian
  Styczeń 20, 2012

  dzięki zgred 🙂
  @panicz – mamy demokrację, każdy robi, co uważa za stosowne. Jedni są WH, inni BH.

 3. panicz
  Styczeń 20, 2012

  @sebastian – oczywiście, masz rację. Dzielisz się wiedzą, szacunek się należy. niewątpliwie. Dajesz cenne informacje, zgodzę się, lecz moim zdaniem nie odniesie przeciętny uzytkownik sukcesu stosując się do wskazówek na Twoim blogu, tj. nie zrobi frazy opony, itp.. brak więcej informacji ad. całościowego marketingu w internecie, np. metod budowania listy, mamy blog tematyczny , SEO – moim zdaniem blogi podchodzące nieco szerzej do sprawy mają szanse wygrać. Ale to moje zdanie 😉 A Tobie życzę powodzenia i dalszego rozwoju bloga!

 4. Pawel
  Styczeń 21, 2012

  @Sebastian teraz to my mamy reżim głęboko komunistyczny, socjalizm, Związek Socjalistycznych Republik Europejskich to świetny przykład…. nie pisz bzdur w komentarzach

 5. XenOn
  Styczeń 21, 2012

  Pax Panowie, ja tam uważam, że wszyscy powinni głosować na blog Kasi Tusk: piękna, mądra, wykształcona… czego chcieć więcej, seo przy tym to nudy.

 6. Sebastian
  Styczeń 21, 2012

  Dzięki panicz 🙂
  @Pawel – jakie bzdury? Konkrety poproszę – jedyne co napisałem to „mamy demokrację, każdy robi, co uważa za stosowne. Jedni są WH, inni BH.”
  OK, jest jeszcze GH, sorry 🙂

 7. Sebastian
  Styczeń 22, 2012

  Tak sobie sprawdziłem dzisiaj, blog zanotował awans – z 46 na … 30 pozycję. Od TOP10 dzielą go zatem pełne dwie „10-tki”. Czas na realizację celu – 7 luty godzina 12.00. Wtedy się okaże, czy uda się powtórzyć sukces z Bloga Roku (wejście do TOP10, obecnie czekam na wyłonienie zwycięzcy w mojej kategorii i nominowanie do wielkiego finału).
  Jeżeli macie jakiś pomysł na zdobycie dodatkowych głosów, na promocję bloga – zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy mojego bloga 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie udostępniony. Wymagane pola są oznaczone *

Szkolenie SEO - Warszawa - 22 luty 2019

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pozycjonować i optymalizować

serwisy internetowe małe i duże

to szkolenie jest dla Ciebie!

Sprawdź program i zarejestruj się