Po wielu tygodniach oczekiwania od „upadku Yahoo” autorzy oprogramowania MarketSamurai przywrócili funkcjonalność polegająca na analizie linków przychodzących (backlink’ów) według PageRanku oraz według AnchorText-u.

Pozostaje się tylko cieszyć … udana Gwiazdka 🙂

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Statystyki indeksowania w Google Search Console

Jeśli analizujesz widoczność strony w Google, to nie pomijaj danych z Google Search Console. W GSC Sprawdzisz, jakie...

WIĘCEJ

Konferencje SEO w Polsce w 2022 roku

Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i...

WIĘCEJ

Ile kosztuje pozycjonowanie, a ile kosztuje SEO?

O tym, jak ważne jest pozycjonowanie, wie dziś niemal każdy właściciel serwisu i sklepu internetowego. Bez pozycjonowania, strona...

WIĘCEJ

Komentarze

 1. Ale ostatnio przynudzasz…
  Mam wrażenie, że piszesz, żeby zrobić site w google.
  Nic ciekawe, nic konkretnego, nic nowego…

  • @M: a co chcesz usłyszeć ciekawego co bym mógł bez skrupułów opisać ? W zasadzie dobry pomysł – nabić SITE i zrobić 301 na jakąś domenę i wejsć top#1 na pozycjonowanie … ale Mnie to akurat nie interesuje.

   @Sam: owszem – ahrefs zrobił to na co czekałem od dawna 🙂 zablokował pobieranie danych 🙂 Ale przywrócenie opcji SEO Competition z analizą PR/BL jest super.

 2. Powiem Ci, że dzisiaj mnie Samurai zaskoczył, kiedy robiłem analizę. A o tyle pozytywnie, o ile bardzo mnie negatywnie zaskoczyła nowa odsłona ahrefsa…
  No i jak z ahrefsa korzystałem ostatnio prawie non-stop, to w dniu dzisiejszym przeprosiłem się z MS i znów się fajnie w nim przeprowadza niezbędne analizy 😉

 3. Otrzymałem potwierdzenie, że BL-ki są brane z MajesticSEO „Our new data source for the backlink data is Majestic SEO”

 4. Też mam zamiar kupić market samuraia oczywiście z Twoim refem. A powiedz mi jedną rzecz: testuję opcję 12 dniową. Widzę, że market samurai analizuje linki przychodzące(w wersji trial do 1000) i pobiera te dane chyba z majestic seo(widoczne logo). Więc teoretycznie nie ma sensu płacić w majestic seo miesięcznie 40$ jeśli podobne funkcje ma marker samurai? Czy może ja czegoś nie zauważyłem i przeoczyłem jakiś szczegół?

 5. Teraz link działa:) Dzięki. Za pierwszym razem było bez Twojego reflinka, ale zainstaluję sobie na 12 dni na innego maila już z Twojego polecenia i za 12 dni kupie full version. Czy te 97$ muszę dokonać w czasie trwania triala czy mogę też po? Dostaję od nich jakiegoś maila o zniżce (tak gdzieś słyszałem)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klikając przycisk “Opublikuj komentarz” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego postanowienia. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w formularzu w celu publikacji komentarza w serwisie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SEMGENCE Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły