ForumKategoria: Narzędzia SEOProblematyczne frazy vs katalogi seo
Problematyczne frazy vs katalogi seo
3
2018-02-24T15:28:43+01:00


Marcin asked 4 lata ago
Witam. Nie jestem specjalistą, a bardziej hobbystą. Ostatnio zadano mi pytanie, które nurtuje mnie od kilku dni. Przeszukałem w tej sprawie prawie całe „internety” i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi. Mianowicie w katalogach SEO prócz samych tytułów i opisów zawsze znajduje się miejsce na listę słów kluczowych. Jak wypełnić taką listę kiedy oferowane produkty różnią się jedynie rodzajowo – np. wibratory klasyczne, wibratory łechtaczkowe, mini wibratory, itd. – w tej branży rodzajów takich wibratorów jest co najmniej z 10. Czy za każdym razem powtarzać w nieskończoność „wibratory”? To pewnie banalne pytanie ale ciężko jest się doszukać odpowiedzi w sieci.

3 odpowiedzi
Paweł Gontarek Personel answered 4 lata ago
Mówisz o tagach czy polu meta keywords? Tego drugiego się nie wypełnia. Tagi stosuje się w zalezności od potrzeb nie mniej jednak też się od tego odchodzi (chyba, że masz serwis z fototapetami).

Marcin answered 4 lata ago
Mam na myśli tagi. Czyli w takim przypadku dodając stronę do katalogów SEO najlepiej te pole całkowicie pomijać lub dodawać po prostu np. jeden ogólny (np. wibratory), kiedy jest to obligatoryjnie wymagane, żeby wógóle swoją stronę móc dodać do danego katalogu? Przepraszam za tak wulgarny przykład ale chodzi o e-sklep z takim asortymentem.

Paweł Gontarek Personel answered 4 lata ago

Ciężko mi powiedzieć ponieważ nie korzystam z katalogów od bardzo dawna. Jeśli zaś jest potrzeba tagi powinny być zbieżne z tematyką wpisu.

Dodam jeszcze, że te tagi nie działają więc możesz je wypełnić tak naprawdę byle jak.

Marcin

Marcin

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły