fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Linkowanie do serwisu bezpieczne i sensowne

Rafalr asked 4 miesiące ago

Cześć, mam pytanie. Mając jakiś serwis wielotematyczny i zdobywając do niego linki czy należy każdy z linków nazywać inaczej (zmieniać ich teksty) czy może robić to gołym linkiem rulem aby było bezpieczniej? Oczywiście czy najlepiej robić te linki do strony głównej czy podstron?Oraz ogólnie czy zdobywać linki do strony brandowe z nazwą strony i gołym adresem strony czy także tutaj kombinować z ich nazwami?Mając wypowiedzi na forach i linki w stopach – czytałem na Twoim blogu, że dobrze mieć tam link tylko brandowy do strony głównej. Brzmi to sensownie, czy coś się zmieniło?

1 odpowiedzi
Paweł Gontarek Personel answered 4 miesiące ago

Cześć
Masz wiele sposobów na linkowanie: URL, nazwa domeny, kawałek nazwy, kliknij tutaj, zobacz to – tak wpisują uzytkownicy. Oczywiście najcześciej będą linkować za pomocą adresu URL.
Jak samemu pozycjonujesz to (podobnie ja robię) linkuj stronę główną na brand/url.
Cemper powiedział ciekawą rzecz odnośnie pozycjonowania na słowa kluczowe. Jeśli przeanalizujesz swoją konkurencję i ona ma np 3% słów kluczowych w profilu i siedzi wysoko to znaczy, że Ty tez tyle możesz mieć. Ale nie stosuję tego dla młodych i świeżych serwisów.
Mam nadzieję, że odpowiedziałem 🙂
Paweł

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)

Szkolenia SEO

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pozycjonować i optymalizować

serwisy internetowe małe i duże

29.marca.2019 - Rzeszów - ZAPISZ SIĘ

12.kwiecień.2019 - Lublin - ZAPISZ SIĘ

26.kwiecień.2019 - Zielona Góra - ZAPISZ SIĘ