Forum PozycjonowanieKategoria: Audyty SEODziwna wiadomość od WIX
Dziwna wiadomość od WIX
1
2020-11-27T08:21:44+01:00

Kuba
Kuba asked 4 lata ago
Cześć,poważniej zajmuję się SEO od około trzech lat. Na jednym z serwisów, którymi zarządzam, SEO zajmują się ich wewnętrzni moderatorzy – ja mam ograniczone możliwości działania. Tym serwisem jest mianowicie WIX.Pojawiły się na nim kanonizowane linki nieindeksowane. Część z nich zniknęła bez mojej ingernacji, ale nadal są. Napisałem do ich supportu. Dwa razy wypluli tę samą regułkę, która pokazuje mi, gdzie jest panel SEO u nich na stronie. Kiedy nacisnąłem trzeci raz, dostałem następujący komunikat: „Większość problemów z zewnętrznymi narzędziami SEO wynika z tego, że WIX używa Javascript oraz SSR (Server Side Rendering) (…), SSR przekazuje dane informacje zapisane w Javascript oraz inne metatagi bezpośrednio do przeglądarek. (…)\”Innymi słowy sugerują, że Screaming Frog mnie okłamuje, bo mają specyficzny sposób przekazywania informacji pająkom Google i wszystko jest super ?Prawda to czy marketingowy bełkot?

1 odpowiedzi
Paweł Gontarek Personel answered 4 lata ago
Ustaw w. opcji „Spider” bota sprawdzającego stronę na „googlebot”. Dodatkowo musisz też ustawić w Screaming Frog opcję „rednerowania” i wybrać „javascript” – wtedy będzie dzialać.

Kuba

Kuba

Statystyki indeksowania w Google Search Console

Jeśli analizujesz widoczność strony w Google, to nie pomijaj danych z Google Search Console. W GSC Sprawdzisz, jakie...

WIĘCEJ

Konferencje SEO w Polsce w 2022 roku

Nadchodzące konferencje SEO w Polsce w 2022 roku będą świetną okazją do spotkania się z innymi seowczyniami i...

WIĘCEJ

Ile kosztuje pozycjonowanie, a ile kosztuje SEO?

O tym, jak ważne jest pozycjonowanie, wie dziś niemal każdy właściciel serwisu i sklepu internetowego. Bez pozycjonowania, strona...

WIĘCEJ

Kategorie

Najnowsze komentarze

Popularne artykuły