fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Brak widoczności na kluczowe frazy

Karol asked 1 tydzień ago

Witam serdecznie,mam pytanie co do pozycji w wyszukiwarce na słowa kluczowe \”wózek transportowy\” i \”wózki transportowe\”.Zastanawiam się dlaczego nasza strona nie pojawia się na nie. (https://www.eci.com.pl/994-wozki-transportowe-i-magazynowe ). Opis został kilka dni temu zmieniony ponieważ zawierał dużą ilość słów kluczowych. Obserwując konkurencję w TOP pozycjach postanowiłem go odchudzić do podobnej, lecz nieco inaczej formy. Sprawdziłem także linkowanie – tutaj jest dziura do zalepienia, ale nie sądzę by to był główny powód braku widoczności. Strona jest po poprawkach programisty, ładuje się szybko i spełnia wymagania mobile.W ostatnim czasie przebudowana została całkowicie struktura kategorii na stronie, produkty są dużo bardziej uporządkowane (lepiej / w oparciu o opinie klientów).W ostatnim czasie zmienione zostały również tytuły kategorii i produktów które zawierały te same frazy – mowa tu o \”Wózki transportowe\” , \”wózki magazynowe\”na rzecz kategorii głównej z wózkami (https://www.eci.com.pl/994-wozki-transportowe-i-magazynowe), by ona wyświetlała się na te zapytania – dla frazy \”wózki magazynowe\” działa, ale dla \”transportowych\” pozycji wciąż brak.Na inne frazy na których mi zależy idziemy w górę, ale te najważniejsze coś nie chcą się pojawić nawet w top 50 (wózek transportowy, wózki transportowe).Z góry dziękuję za poradę i cenne wskazówki 🙂

3 odpowiedzi
Paweł Gontarek Personel answered 1 tydzień ago

Witaj,
Jeżeli opis został zmieniony kilka dni temu to Google zareaguje na niego w ciągu kilku … tygodni. Ale nie dni. Poza tym opis w tej chwili nie zawiera żadnych słów kluczowych więc nie widzę nawet możliwości aby zaczał rankować na jakiekolwiek słowa kluczowe skoro ich nie ma w treści.
Słowa kluczowe proszę umieścić 2-3 wystąpienia na każde 1000zzs – w różnej formie, odmianie itd. Słowa kluczowe muszą występować w treści opisu.
pzdr
Paweł
 

Karol answered 1 tydzień ago

Jest opis, w dolnej części strony.
Stary opis wyglądał tak http://eci.com.pl/old.html
natomiast nowy, wygląda tak:
http://eci.com.pl/old2.png

i zawiera zarówno „wózek transportowy” jak i wózki transportowe”

Starsza wersja (pierwszy link ) w ostatnim czasie spowodowała spadek z 60 na 74 pozycję…

Paweł Gontarek Personel answered 1 tydzień ago

Opis, który jest obecnie nadaje się na strone „o nas” lub „o firmie” – niema nic wspólnego pod kątem SEO z przedmiotową kategorią. Stary opis, owszem, był spamerski – ale wystarczyło go odchudzić i wyprostować. A tak to zrobiono rewolucję, której efektem będzie brak efektu.

Twoja odpowiedź

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)

Szkolenia SEO

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pozycjonować i optymalizować

serwisy internetowe małe i duże

29.marca.2019 - Rzeszów - ZAPISZ SIĘ

12.kwiecień.2019 - Lublin - ZAPISZ SIĘ

26.kwiecień.2019 - Zielona Góra - ZAPISZ SIĘ