fbpx
Paweł Gontarek

Cierpliwość, wytrwałość i pasja w tym, co robię, tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.

Poznaj ofertę

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to działania, które mają za zadanie zbudowanie jak największej i najlepszej widoczności strony WWW. Pozycjonowanie serwisu przekłada się na większy ruch organiczny oraz sukcesywnie zwiększa sprzedaż.

Audyt SEO i optymalizacja stron

Audyt SEO i optymalizacja stron

Nie możesz pozwolić, by błędy znajdujące się na stronie przeszkadzały w skutecznym pozycjonowaniu oraz zdobywaniu klientów.

Więcej

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie long tail

Często słysząc słowo ?pozycjonowanie? myślimy błędnie, że mamy do czynienia tylko z jednym procesem. Otóż nic bardziej mylnego!

Więcej

Szkolenia SEO

Szkolenia SEO

Poszukujesz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań? Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą a także przygotuje szkolenie dla Ciebie i Twojego zespołu.

Więcej

Audyt pozycjonowania oraz linków

Audyt pozycjonowania oraz linków

Dobrze ukierunkowana strategia to połowa sukcesu. Chętnie sprawdzimy strategię pozycjonowania oraz odnośniki do Twojego serwisu.

Więcej

White label Service SEO

White label Service SEO

Zacznij oferować usługi SEO w twojej firmie. Wykorzystaj do tego nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia.

Więcej

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy i poszukujesz dedykowanego rozwiązania zakresie SEO? Doskonale! Dobrze zoptymalizowana strona to klucz do sukcesu!

Więcej

Audyt SEO
i optymalizacja stron

Audyt to usługa przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą skontrolować skuteczność oraz jakość metod pozycjonowania dobranych przez specjalistę czy agencję seo, zatrudnionych na odpowiedzialnym za to stanowisku.

Paweł Gontarek
Paweł Gontarek

Kim jestem, co mogę zrobić dla Ciebie?

Poznajmy się. Mam na imię Paweł i SEO zajmuję się już kilkanaście lat. Jeśli chcesz nawiązać ze Mną współpracę zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń. Pytania nic nie kosztują.

Więcej

Agencja SEO - BLOG

Zapraszam do zapoznania się z artykułami publikowanymi na blogu. Chętnie dzielę się wiedzą i wyjaśniam różne elementy związane z pozycjonowaniem stron www, optymalizacją oraz innymi aspektami SEO.

Wpływ telewizji i radia na SEO

Telewizja i radio to media poprzedniego stulecia. Dziś wiele firm ich nie docenia, a reklamy w nich uważa...

WIĘCEJ

Jak pozycjonować obrazki w Google?

Do pozycjonowania firmowej strony przykłada się większość przedsiębiorstw. Aby znaleźć się w TOP3, przeznaczają niemałe budżety. Prowadzone działania...

WIĘCEJ

Jak optymalizować pliki PDF pod SEO?

Regulaminy, cenniki, raporty, oferty, coraz popularniejsze e-booki - wszystkie te dokumenty łączy jedno – format PDF. Pozwala on...

WIĘCEJ

Zobacz wszystkie

Jak działamy w agencji SEO?

Zobacz w jaki sposób podchodzę do spraw związanych z Twoim serwisem. Zawsze po wykonaniu zadania jestem do Twojej dyspozycji aby wyjaśnić i odpowiedzieć na pytania oraz nadzorować wdrożenie wskazanych w raporcie zagadnień.

Analizujemy stronę

Analizujemy stronę

Określamy cele

Określamy cele

Przygotowujemy audyt

Przygotowujemy audyt

Przesyłamy raport

Przesyłamy raport

Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

Jeżeli masz wątpliwości czy pozycjonowanie strony ma sens i będzie dla Twojego serwisu potrzebne po prostu skorzystaj z formularza kontaktowego i zapytaj. Pieniądze zawsze możesz wydać tylko inwestycja w pozycjonowanie nie musi przynieść rezultatów, ponieważ Twój serwis może nie jest do tego przygotowany.

Pamiętaj też, że pozycjonowanie to proces długotrwały i osiągnięcie dobrych rezultatów zajmuje czasem kilkanaście miesięcy. Dlatego już teraz skontaktuj się ze Mną – to akurat nic nie kosztuje.

Na czym polega pozycjonowanie i co to jest?

Pozycjonowanie jest procesem, który składa się z działań typu onsite (optymalizacja) oraz offsite (linkbuilding), dzięki którym Twój serwis pojawia się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce, zwiększa widoczność a to przekłada się na lepszą sprzedaż.

Realizacja każdej przyjetej strategii pozycjonowania trwa od kilku do kilkunastu miesięcy a efekty są długotrwałe. Ponieważ nikt nie zna algorytmów Google, cały proces wymaga przeprowadzenia wielu testów i analiz, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla danego serwisu www.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.