Pozycjonowanie stron Poznań

Pozycjonowanie stron – Poznań

O słuszności pozycjonowania stron nie trzeba nikogo przekonywać – dzisiaj, dla każdego szanującego się przedsiębiorcy, który chce osiągnąć sukces i poszerzyć zasięg swojej działalności, to po prostu konieczność. Pozycjonowanie stron Poznań, a więc proces, dzięki któremu strona znajdzie się na wysokiej pozycji jeśli chodzi o frazy kluczowe związane z działaniem konkretnej firmy (słowa, jakie w wyszukiwarkę wpisuje potencjalny klient szukający danego produktu bądź usługi) jest skuteczne i przynosi realne korzyści finansowe wynikające ze zwiększenia popularności strony.

Pozycjonowanie stron Poznań a korzyści lokalne

Pozycjonowanie to jednak bardzo ogólne pojęcie, które tak naprawdę można podzielić na kilka podtypów. Do najważniejszych, najczęściej stosowanych i najbardziej znanych form należy pozycjonowanie ogólne – nie mające związku z geolokalizacją, zagraniczne – skupiające się na promowaniu witryny na zagranicznych stronach i w zagranicznych wyszukiwarkach oraz lokalne – nastawione na konkretną lokalizacją, na przykład dzielnicę czy miasto połączone z frazą kluczową.

Pozycjonowanie stron Poznań to usługa skierowana dla zainteresowanych trzecim typem pozycjonowania, a więc właścicieli firm bądź sklepów lokalnych, których usługi skupiają się na konkretnym mieście czy regionie. Jeśli więc prowadzicie Państwo usługi na terenie Poznania i okolic, ta oferta jesteś skierowana właśnie dla Was.

Pozycjonowanie stron Poznań – dlaczego warto?

 • widocznie zwiększone przychody – wzrost liczby potencjalnych Klientów przekłada się na większą sprzedaż produktów bądź zainteresowanie usługami
 • zwiększona baza klientów i możliwość dotarcia do nowego odbiorcy lokalnego
 • ugruntowanie pozycji marki oraz powiększenie poziomu zaufania

Optymalizacja stron i audyty SEO

Jako, że skuteczne pozycjonowanie lokalne to szereg działań marketingowych, dla prawidłowego przeprowadzenia takiej kampanii niezbędne jest odpowiednie przygotowanie się do niej. W tym celu konieczne jest przeprowadzenie analizy i na tej podstawie zaplanowanie odpowiedniej strategii SEO. Tym właśnie jest profesjonalny audyt SEO – dogłębny aport, który punkt po punkcie wskazuje na mocne i słabe elementy strony, stanowiąc podstawę od dalszych działań.

Audyty SEO pozwalają między innymi na:

 • sprawdzenie czynników on-site i off-site
 • research fraz
 • analizę konkurencji
 • przygotowanie konkretnego planu pozycjonowania

Łącząc audyt SEO z profesjonalną optymalizacją strony, przez którą rozumie się wdrożenie zmian zasugerowanych w audycie, możliwe jest rozpoczęcie pracy nad skutecznym pozycjonowaniem. Optymalizacja ma tak samo duże znaczenie, jak pozycjonowanie. Powoduje bowiem, że strona staje się bardziej przyjazna dla użytkownika (user fiendly) oraz robotów Google, znacząco przyspieszając pozyskiwanie pozycji top i zmniejszając koszty linkbuildingu.

Pozycjonowanie stron Poznań – jak wygląda schemat działania?

Moja oferta to działania SEO nastawione na frazy lokalne – w taki sposób promujemy stronę. Wieloletnie doświadczenie i bycie na bieżąco z aktualnymi zmianami algorytmu Google oraz skrupulatność i dokładność pozwalają mi prowadzić skuteczną kampanię SEO. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i właśnie to Państwu gwarantuję. Oprócz pozycjonowania na frazy lokalne, oferuję także pozycjonowanie ogólne.

Schemat współpracy w zakresie pozycjonowania wygląda następująco:

 • dogłębna analiza
 • określenie celów – na przykład ilość odwiedzin, konwersji czy zdobycie najwyższej pozycji w wyszukiwarce
 • audyt SEO wraz z rekomendacją zmian
 • pozycjonowanie

W razie zainteresowania profesjonalną kampanią SEO, zachęcam do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.