Pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie stron – Katowice

Szereg działań marketingowych rozumiany jako pozycjonowanie stron Katowice, ma na celu zwiększenie ilości odwiedzin pozycjonowanej witryny internetowej. W związku z tym, bezpośrednio wpływa także na zainteresowanie firmą, jej rozwój, a ostatecznie na to, co najważniejsze – przychód i zwiększenie renomy. Ma to szczególne znaczenie dla sklepów internetowych, ale nie tylko – w sensie lokalnym ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorców oraz sklepów działających w konkretnym regionie kraju.

Lokalne korzyści jakie daje pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie strony to proces, na który składa sie kilka elementów i który prowadzi do konkretnego celu – do zwiększenia ilości odwiedzin na danej stronie internetowej, a więc do zwiększenia zainteresowania potencjalnych klientów oraz budowania ich bazy. Pozycjonowanie stron Katowice, a więc działania związane z geolokalizacją to szansa na zwiększenie popularności strony, a więc czerpanie realnych korzyści – nie tylko finansowych, ale także związanych z rozpoznawalnością i renomą marki.

Pozycjonowanie może być przeprowadzone na trzy sposoby:

 • ogólnie – frazy dobiera się nie biorąc pod uwagi geolokalizacji
 • zagranicznie – skupiając się na promocji w zagranicznych wyszukiwarkach oraz na zagranicznych portalach
 • lokalnie – biorąc pod uwagę region działania i dobierając frazy, których może szukać potencjalny klient w połączeniu z głównym miastem działania

Pozycjonowanie stron Katowice to usługa stworzona właśnie z myślą o potrzebach osób z trzeciej grupy, przedsiębiorców działających lokalnie, dla których najważniejsze jest działanie na terenie konkretnego miasta i jego okolic. W tym wypadku jest to usługa skierowana dla właścicieli firm oferujących swoje usługi bądź produkty na terenie Katowic.

Pozycjonowanie stron Katowice – realne korzyści:

 • większe zainteresowanie produktami i usługami = większy przychód
 • lepsza rozpoznawalność = wzrost zaufania do marki
 • większa baza klientów i możliwość dotarcia do grona nowych potencjalnych klientów

Audyty SEO i optymalizacja stron

Zanim wdroży się działania mające na celu pozycjonowanie, konieczne jest poprzedzenie tego procesu odpowiednią analizą strony Klienta. Bez tego, bez profesjonalnego audytu SEO, bo o nim tutaj mowa, przeprowadzenie skutecznego pozycjonowania byłoby znacznie trudniejsze, a efekty mniej zadowalające.

Audyt SEO – co ma na celu?

 • analiza konkurencji
 • przygotowanie planu działania
 • przygotowanie planu optymalizacji strony
 • research fraz
 • sprawdzenie czynników on-site i off-site

Podsumowując – audyt SEO to nic innego jak raport, który ma na celu sprawdzenie strony pod każdym możliwy kątem i wskazanie punkt po punkcie, jakie są mocne, a jakie słabe elementy strony, co należy naprawić, a co tylko wzmocnić. Znacząco ułatwia to dalszą promocję witryny i przyspiesza samo pozycjonowanie.

Audyt SEO wraz z optymalizacją to podstawa skutecznej kampanii SEO, który przyspiesza uzyskanie pozycji TOP, zmniejsza koszty związane z linkbuildingiem i przede wszystkim powoduje, że strona staje się bardziej przyjazna nie tylko dla użytkownika, ale i robotów Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice – schemat postępowania

Decydując się na moją ofertę skutecznego pozycjonowania na frazy lokalne, możecie mieć Państwo pewność współpracy z oświadczonym profesjonalisąa, będącym na czasie ze wszystkimi zmianami. Pozycjonuję nie tylko lokalnie, ale i ogólnie.

Jak wygląda współpraca? Najpierw dokonywana jest analiza, a na jej podstawie określa się konkretne cele działania. Kolejny etap to przygotowanie audytu SEO z rekomendacją wdrożeń zmian związanych z optymalizacją. Ostatni etap to skuteczne pozycjonowanie w oparciu o zdobyte informacje.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.