Pozycjonowanie stron www, audyty SEO

Audyty SEO i optymalizacja stron

Audyty SEO  i optymalizacja stron WWW

Audyt SEO i optymalizacja stron

Strona internetowa jest skutecznym rozwiązaniem tylko wtedy, gdy działa dobrze oraz dobrze przekazuje wszystkie informacje, które są na niej zawarte. W przeciwnym przypadku korzystanie z niej nie będzie za bardzo efektywne, a przy tym też przyjemne. Dlatego zawsze wtedy, gdy chce się zacząć promować swoją firmę w Internecie czy też stworzyć skuteczne strony WWW, trzeba postawić na ich jak najlepszą funkcjonalność – łatwą obsługę, dostępność, prawidłowe wyświetlanie się strony czy jej czytelność.

Korzyści z przeprowadzenia audytu SEO

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu audytowi i optymalizacji strony internetowej możliwe jest określenie mocnych i słabych stron danej strony oraz wskazanie, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby strona mogła jeszcze lepiej wypełniać swoje zadanie. Audyt SEO bada stopień optymalizacji strony internetowej. Dzięki audytowi można dowiedzieć się między innymi:

 • czy strona jest prawidłowo przygotowana pod kątem formalnym oraz standardów i norm WWW
 • dzięki jakim słowom internauci trafiają na stronę
 • czy na stronie działa prawidłowo przekierowanie 301
 • czy treść strony jest czytelna i zrozumiała, a informacje łatwe do znalezienia
 • czy grafika na stronie jest właściwie dobrana
 • czy strona wpadła w filtr oraz jest rzadziej odwiedzana
 • jak zdjąć ze strony ban poprzez znalezienie przyczyn tego stanu oraz usunięcie ich
 • jak strona prezentuje się na tle konkurencji

To tylko kilka z najważniejszych kwestii związanych z audytem stron internetowych. Wiadomo, że jeśli strona będzie pod każdym kątem dobrze działała, wtedy będzie dobrze zaindeksowana w Google oraz będzie mogła liczyć na o wiele lepsze pozycje, a przy tym będzie bardziej atrakcyjna dla odwiedzających ją osób.

Profesjonalne audyty SEO to trwałe efekty w wynikach organicznych

Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem audytów stron WWW. Mamy bardzo duże doświadczenie w ich przeprowadzaniu oraz jesteśmy w stanie nie tylko przedstawić Państwu szczegółowe wyniki stron, ale też wskazać najlepsze metody rozwiązania pojawiających się w związku z tym problemów. Analizujemy stronę pod wieloma kątami, między innymi zwracamy dużą uwagę na to, czy strona jest użyteczna w myśl zasad Web Usability, sprawdzamy ją pod kątem merytorycznym, graficznym oraz technicznym. Przygotowujemy analizę witryn, biorąc pod uwagę kwestie reklamowe, oraz określany, jak wypada strona na tle innych witryn konkurentów w branży.

Dzięki fachowo przeprowadzonemu audytowi można liczyć na następujące efekty:

 • Znajomość dobrych i złych aspektów strony, możliwość ich poprawy i w efekcie bardzo dobre wyniki.
 • Dostępność strony dla każdego internauty – strona będzie prawidłowo przygotowana zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym.
 • Lepszą widoczność strony internetowej i lepszą reklamę oraz konkurencyjność strony.

Audyt SEO cennik – dla przykładowych serwisów

Klasa serwisu Cena
Mały serwis do kilkunastu podstron od 800zł
Średniej wielkości serwis od 1400zł
Sklep internetowy od 1900zł
Serwisy korporacyjne indywidualna wycena
Blogi indywidualna wycena

ZAINTERESOWANY? Po prostu napisz – chętnie pomogę.

Jeżeli jakakolwiek kwestia budzi Twoje wątpliwości lub masz do mnie pytania w kwestiach związanych z audytem SEO — uzupełnij poniższy formularz. Za jego pośrednictwem możesz również ustalić ze mną kwestie związane z przeprowadzeniem audytu oraz uzgodnić termin konsultacji lub szkolenia. Pisz śmiało to nic nie kosztuje!