Prowadzenie projektów SEO

Prowadzenie projektów SEO

Powierzając mi prowadzenie projektów SEO w swojej firmie, zyskujesz pewność, że ich realizacja przebiegać będzie szybko i sprawnie, a jakość wykonanych prac z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Osobiście czuwać będę nad każdym etapem realizacji projektu, w tym nad:

Korzyści z prowadzenia projektu SEO

Dzięki profesjonalnie zarządzanemu projektowi możliwe jest sprawne wykorzystaniem zasobów technologicznych oraz ludzkich na wielu poziomach związanych ze stronami WWW. Project Manager nadzoruje mm.in. następujące aspekty:

  • pracą copywritera związaną z migracją, dostosowaniem lub realizacją nowych tekstów
  • optymalizacją treści na stronie
  • koordynacją działu IT związaną np. z migracją serwerów, wdrażaniem zmian w kodzie
  • analizą i realizacją linkbudilingu
  • analizą oraz nadzorem nad wdrożeniem aspektów technicznych SEO serwisu

Usługa prowadzenia projektów SEO

Moją ofertę kieruję w pierwszej kolejności do działów marketingowych średnich i dużych firm, agencji reklamowych i domów mediowych. Dzięki profesjonalnemu wsparciu, w jeszcze lepszym stopniu będą w stanie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich klientów, pozyskiwać nowych i rozszerzać wachlarz oferowanych usług. Prowadzone przeze mnie szkolenia pozwolą im nabyć niezbędną do pozycjonowania stron wiedzę, a koordynacja i prowadzenie projektów SEO umożliwi im uniknięcie wielu, często kosztownych błędów.

Co zyskujesz jako klient?

Zatrudniasz w swojej firmie pracowników, którzy z powodzeniem realizują poszczególne działania marketingowe: piszą doskonałe teksty sprzedażowe, tworzą kampanie AdWords, zajmują się linkbuldingiem oraz rozumieją techniczne aspekty SEO w serwisie? Jeśli tak, wiesz zatem doskonale, iż muszą oni przy wykonywaniu swoich obowiązków współpracować z działem IT, co przysparza z reguły wielu problemów. Moja rola polega na koordynacji tych działań i czuwaniu nad ich prawidłową realizacją i optymalizacją, zarówno po stronie SEO jaki po stronie IT. Całość procesów w dziale SEO oraz IT ma szczególne znaczenie i od wspólnego, efektywnego działania obu tych sektorów w dużej mierze zależą ostateczne wyniki prowadzonych kampanii.

Zainteresowany?
Skontaktuj się ze Mną!

Zapytaj bezpłatnie i poproś o wycenę. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.