Konsultacje i szkolenia SEO

Konsultacje i szkolenia SEO

Konsultacje i szkolenia

Osiągaj jeszcze lepsze efekty marketingowe dzięki tajnym sposobom korzystania z wyszukiwarek. Weź udział w szkoleniu SEO dotyczącym optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania oraz audytu.

  • Oferowany przez nas kurs to inwestycja, dzięki której dowiesz się o skutecznych sposobach promowania witryny oraz podnoszenia jej pozycji w wyszukiwarkach. W dzisiejszym świecie internet jest najczęściej wykorzystywanym źródłem informacji. Im wyżej w pozycjach wyszukiwarki znajdzie się nasza strona, tym chętniej i częściej internauci będą ją odwiedzać.
  • Szkolenie dotyczące audytu i optymalizacji wzbogaci Cię o wiedzę z zakresu przeprowadzania działań wykrywających i eliminujących najsłabsze strony naszej witryny. Umiejętność wskazywania błędów, a także dokonywanie odpowiednich poprawek to nieoceniona pomoc w tworzeniu użytecznego, funkcjonalnego oraz dobrze wypozycjonowanego serwisu.

Zastanawiasz się nad zgłębieniem tajników dotyczących skutecznej promocji stron internetowych? A może w Twojej głowie zrodził się plan pogłębienia wiedzy w celu ulepszenia własnego serwisu? Doskonale! Każde szkolenie SEO organizowane jest z myślą o Tobie.

Miejsce szkolenia: ustalamy indywidualnie.

Czas trwania: jednodniowe szkolenie SEO oparte na zasadach panelu dyskusyjnego trwa od 8 do 10 godzin

Cena: od 1500 zł netto (na terenie Warszawy) oraz od 2500 zł netto (poza Warszawą). Ceny w przypadku większych grup ustalane są indywidualnie.

Organizujemy szkolenia SEO w dni robocze między 9:30 a 18:00.

Dla zainteresowanych szkoleniem w sobotę: do ceny z dni roboczych naliczamy dodatkowo 50% obowiązującej kwoty.

W przypadku grupy minimum 3-osobowej, po uzgodnieniu miejsca i czasu organizujemy szkolenia SEO także w innych miastach Polski.

Konsultacje SEO

Dodatkowo w ramach naszych usług oferujemy konsulting SEO. Jeżeli nie poszukujesz specjalisty/eksperta ds. pozycjonowania, a potrzebujesz stałej lub jednorazowej opieki i porady z zakresu prowadzenia kampanii SEO, to propozycja właśnie dla Ciebie! Nasze usługi doradcze pozwolą na wykorzystanie profesjonalnej wiedzy w praktyce.

Cena konsultacji: od 150 zł netto za godzinę

Czas i miejsce: ustalane indywidualnie.

ZAINTERESOWANY?

Jeżeli jakakolwiek kwestia budzi Twoje wątpliwości lub masz do mnie pytania — uzupełnij poniższy formularz. Za jego pośrednictwem możesz również ustalić ze mną kwestie związane z przeprowadzeniem audytu oraz uzgodnić termin konsultacji lub szkolenia. Pisz śmiało to nic nie kosztuje!