fbpx
Agencja SEO Zgred - Pozycjonowanie stron www

Czy mogę zbudować serwis na domenie, kupionej na giełdzie, w przypadku gdy ma złą historię w SEO ?

A to jest bardzo ważne dla osób chcących zbudować serwis na domenie z historią … złą historią 🙂

Wyjaśnień udziela Matt 🙂

 

[embedplusvideo height=”298″ width=”480″ standard=”http://www.youtube.com/v/lGUw9oS5csI?fs=1″ vars=”ytid=lGUw9oS5csI&width=480&height=298&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep1417″ /]
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 3,00 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Komentarzy (10)

 1. Michał
  Kwiecień 10, 2013

  Czemu on nagrywa jeszcze te filmiki i ktokolwiek je puszcza dalej? Jego wypowiedzi nie wnoszą nic, ba – są zaprzeczeniem prawdy tego, jak działają algorytmy jakby specjalnie działał na szkodę SEO.

 2. vax
  Kwiecień 11, 2013

  Zgred, pisać się nie chciało, co? 😉

  Od pewnych osób oczekujemy ciut więcej niż kopiuj / wklej, np. coś z własnego doświadczenia. Chyba że poziomem chcesz dorównać pewnemu „białemu pisarzowi” – który SEO zna z opowieści i legend.

  Pozdro!

 3. MS
  Kwiecień 11, 2013

  przeciez linki nie szkodza ; >

 4. gms247
  Kwiecień 11, 2013

  miałem/mam taki przypadek, może nie aż tak extremalny, że zabito domenę, ale przyjęła dość mocnego spamu. Musiałem trochę powalczyć, analiza bl+ disawov i póki co jest ok. Domena pojawia się w top 50;), aczkolwiek mocny Dance widać. Teraz cierpliwe czekanie, jak to przystało…

 5. Dominik
  Kwiecień 13, 2013

  Myślę że z kupnem „używanej” domeny jest jak z kupnem używanego samochodu. Musimy uważać, dokładnie prześledzić historię domeny. To w przypadku, gdy zależy nam na domenie generycznej, czy posiadającej w nazwie konkretną frazę. Nie raz nie warto inwestować pieniędzy w kupno domeny, możemy zarejestrować nową, świeżą i czystą.

 6. danwoj
  Kwiecień 13, 2013

  Matt na zawsze pozostanie rzecznikiem prasowym firmy zwanej Google, coś tam powie, ale na tyle na „okrętkę”, że nie wiadomo jak to zonterpretować

 7. tetsuo
  Maj 17, 2013

  Sorry, ale wklejanie filmików z Mattem powinno być zabronione dla wszystkich blogów SEO. To jest jakaś plaga.

  • Tetsuo: zapewne – ale linkowanie do zaufanego źrodła pomaga, w przeciwieństwie do pozostawiania linka w komentarzu do byle czego 😉

 8. Grzegorz
  Maj 23, 2013

  Według mnie nie warto kupować takiej domeny, chyba, że bardzo zależy nam na jej nazwie. Wtedy można trochę z nią powalczyć.

 9. Wiesiek
  Maj 27, 2013

  Należy odpowiedzieć sobie na pytanie jak bardzo nam się spieszy. Miałem już kilkanaście takich przypadków i zawsze udawało się wyciągnąć domenę, chociaż czasami trwało to kilka miesięcy.
  Ale dla dobrej domeny kilka miesięcy nie ma znaczenia 😉

  Teraz mam fajną domenę kupioną za 10 zł, zbanowaną chyba w 2009 i czekam na reakcję Google już drugi miesiąc. Myślę, że w lipcu będzie już w top30-50, a to sukces bo branża trudna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie udostępniony. Wymagane pola są oznaczone *