http://wrzesnia.info.pl/

Dodano: 7 December 2012

Największy i najlepszy lokalny portal informacyjny obejmujący zasięgiem gminy: Września, Miłosław, Kołaczkowo, Nekla oraz Pyzdry. Informacje, ogłoszenia drobne, materiały wideo z najważniejszych wydarzeń.
Jesteśmy częścią tygodnika Wiadomości Wrzesińskie oraz wydawnictwa KROPKA oferującego wydruki offsetowe. Profesjonalny skład zapewnia własne studio DTP.

http://wrzesnia.info.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Wielkopolskie

1. Kolo - Powiat Kolski

Kolo - Powiat Kolski Dodano: Aug 24, 2008

Koło miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie kolskim. Siedziba powiatu kolskiego i gminy miejskiej Koło. W latach 1975-1998 miasto wchodziło w skład województwa konińskiego. Prawa miejskie od 1362 roku.. Do najciekawszych zabytków zalicza się: ruiny zamku z XIV w., gotycki kościół farny z XV w. oraz kompleks kościoła i klasztoru...

2. Noclegi Mogilno

Noclegi Mogilno Dodano: Jan 25, 2013

Conrado to ośrodek wypoczynkowy położony w Żabnie koło Mogilna na Szlaku Piastowskim w województwie wielkopolskim.

Obiekt składa się z hotelu, restauracji oraz części sportowo-rekreacyjnej, która posiada boisko do siatkówki oraz korty tenisowe.

Co rok są tutaj organizowane obozy sportowe, a także wesela, imprezy...

3. icity.pl - serwis warty Poznania

icity.pl - serwis warty Poznania Dodano: Jun 2, 2012

Strona icity.pl jest idealnym miejscem dla tych, którzy nie lubią spędzać czasu w zamkniętym pomieszczeniu, którzy ciągle wychodzą do centrum, biorą udział w warsztatach, spotkaniach, doceniają sztukę, słuchają koncertów. Mówiąc w skrócie, strona icity.pl służy tym, którzy pragną wiedzieć jak najwięcej o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w...

4. SUNGASTRO - Profesjonalne wyposażenie gastronomii,

SUNGASTRO - Profesjonalne wyposażenie gastronomii, Dodano: Jul 5, 2007

Sungastro to internetowy sklep ze sprzętem gastronomicznym oraz z akcesoriami niezbędnymi w każdej gastronomii. W naszej ofercie posiadamy urządzenia gastronomiczne tylko renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach.

5. Przetargi Wielkopolska

Przetargi Wielkopolska Dodano: Jan 11, 2009

Portal prezentujący przetargi sektora publicznego, zamówienia publiczne, oferty pracy z województwa wielkopolskiego. Oferty urzędów wojewódzkich, starostw powiatowych, urzędów miejskich, urzędów gmin i urzędów miast i gmin. Dostęp do prezentowanej oferty jest bezpłatny.