Usługi remontowo-budowlane Bochnia, Kraków | Cennik Usług budowlanych

Dodano: 7 August 2008

Usługi remontowo-budowlane Bogusław Maciaś to firma budowlana świadcząca usługi na terenie Małopolski. Prace remontowo-budowlane w szczególności oferowane są na obszarze Bochni, Krakowa i okolic. Doświadczenie, solidność wykonywanych prac oraz niskie ceny usług budowlanych to nasze największe atuty. Cennik usług budowlanych daje możliwość sprawdzenia naszej oferty każdemu zainteresowanemu.

http://www.macias.malopolska.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Usługi budowlane

2. kOLEKTORY SŁONECZNE

kOLEKTORY SŁONECZNE Dodano: Apr 8, 2011

Firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem kolektorów słonecznych. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kolektory próżniowe, zasobniki, grupy pompowe, sterowniki solarne jak i akcesoria solidnych oraz uznanych europejskich marek. Najwyższa jakość produktów wraz z...

3. Usługi brukarskie Pruszcz Gdanski

Usługi brukarskie Pruszcz Gdanski Dodano: Jun 2, 2012

Kostka brukowa stała się nieodlącznym elementem każdej posesji i właściwie zaprojektowana i ułożona jest wizytówką gospodarza domu. Tworząc projekt dokładnie wysłuchujeny oczekiwań naszego klienta co do układu, koloru, kształtu i sposobu ułożenia. Po zapoznaniu się z preferencjami klienta staramy się odwzorować jak najlepiej wygląd kostki na...

4. Z.P.H.U. GIE-BET

Z.P.H.U. GIE-BET Dodano: Jan 15, 2010

Firma Budowlana w Starachowicach
Firma nasza specjalizuje się w produkcji daszków betonowych na słupki i murki ogrodzeniowe oraz w ofercie posiadamy Galanterie Betonową różnego rodzaju.
Wyroby nasze produkujemy w szerokiej gamie kolorów, kolor dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta

Gwarantujemy natychmiastową...

5. Płyty drogowe

Płyty drogowe Dodano: May 30, 2011

Solidne płyty drogowe o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne - prosto od producenta. W naszej ofercie posiadamy płyty drogowe nowe i używane, które świetnie nadają się na drogi dojazdowe, place budowy czy parkingi. Nasze produkty spełniają normy prefabrykatów budowlanych oraz posiadają aprobatę techniczną co świadczy o ich wysokiej jakości.