Usługi remontowo-budowlane Bochnia, Kraków | Cennik Usług budowlanych

Dodano: 7 August 2008

Usługi remontowo-budowlane Bogusław Maciaś to firma budowlana świadcząca usługi na terenie Małopolski. Prace remontowo-budowlane w szczególności oferowane są na obszarze Bochni, Krakowa i okolic. Doświadczenie, solidność wykonywanych prac oraz niskie ceny usług budowlanych to nasze największe atuty. Cennik usług budowlanych daje możliwość sprawdzenia naszej oferty każdemu zainteresowanemu.

http://www.macias.malopolska.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Usługi budowlane

1. Sprzęt budowlany superbudowlani.pl

Sprzęt budowlany superbudowlani.pl Dodano: Feb 12, 2014

Olbrzymia różnorodność sprzętów budowlanych ma swój udział w tym, że możemy poczuć się zdezorientowani i nie mieć pojęcia, który salon maszyn budowlanych wybrać, ani tym bardziej – na urządzenia którego producenta się zdecydować. Dzięki witrynie internetowej superbudowlani.pl z łatwością można dokonać wyboru, sugerując się podpowiedziami...

2. Czyszczenie wentylacji

Czyszczenie wentylacji Dodano: Jul 15, 2009

Firma Vita-Vent s.c. jest profesjonalną firmą zajmującą się czyszczeniem oraz dezynfekcją instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Doświadczenie, wysoka jakość usług, terminowość oraz przystępne ceny sprawiają że jesteśmy solidna firmą działającą na terenie całego kraju. Do usług świadczonych przez naszą firmę należy czyszczenie wentylacji,...

3. Serwis Bram Szybkobieżnych - Entros

Serwis Bram Szybkobieżnych - Entros Dodano: Jun 16, 2013

Zajmujemy się sprzedażą bram przemysłowych. W swoim asortymencie mamy bramy przemysłowe, szybkobieżne, segmentowe, harmonijkowe oraz rolowane.
Każda z powyższych bram ma swoje zastosowanie i spełnia swoje zadanie w innych warunkach. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej bramy do Państwa potrzeb.
Zajmujemy się również...

4. www.frezmar.pl narzędzia do obróbki drewna

www.frezmar.pl narzędzia do obróbki drewna Dodano: May 29, 2008

Firma Frezmar dostawca rozwiązań i kompleksowego zaopatrzenia zakładów produkcji drzewnej w podstawowe materiały do obróbki drzewnej takie jak frezy, piły, kleje.

Doświadczenie zdobyte w trakcie działalności produkcyjnej oraz handlowej pozwala nam na fachową pomoc w zakresie wielu problemów technologicznych. Pomagamy i doradzamy...

5. Roko-Bud

Roko-Bud Dodano: Aug 11, 2013

Roko-Bud proponuje Państwu szeroko zakrojone prace budowlane związane z takimi usługami jak choćby ocieplenia. Doskonałej jakości elewacje, profesjonalne przygotowanie miejsca prac, a także działania na najwyższym poziomie, sprawią, że elewacja czy też ocieplenie domu nie tylko będzie doskonale wyglądało ale przede wszystkim posłuży latami.