Usługi rachunkowe Warszawa

Dodano: 8 March 2013

Biuro rachunkowe ACCO to certyfikowane biuro, które działa z zastosowaniem międzynarodowych standardów. W ramach oferty możemy skorzystać z pełnej obsługi księgowej, obsługi prawnej, doradztwa podatkowe. Biuro obsługuje różnej wielkości podmioty gospodarcze, w tym grupy kapitałowe i firmy zagraniczne. Zapoznaj się z ofertą!

http://www.acco.eu

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

1. Księgowa

Księgowa Dodano: Apr 2, 2013

Biuro rachunkowe Gdynia, Kosakowo - Mirosława Borys - kompleksowa księgowość Gdynia. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie - Twój wybór to nasza oferta. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo gospodarcze, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, raporty finansowe. Doradca podatkowy Pogórze, Kosakowo -...

2. Otorachunki - Biuro rachunkowe

Otorachunki - Biuro rachunkowe Dodano: Oct 27, 2009

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firmy w zakresie:

- Księgi handlowe
- Książka Przychodów i Rozchodów
- Ryczałt
- Karta Podatkowa
- Kadry i Płace
- Rozliczenia z ZUS-em
- Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
- Pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych

...

3. PARTNER Tomasz Mejer - księgowość Konin

PARTNER Tomasz Mejer - księgowość Konin Dodano: Jan 27, 2014

Biuro rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer oferuje klientom na terenie Konina i okolic profesjonalne i rzetelne usługi rachunkowo-księgowe. Biuro oferuje w szczególności usługi takie jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie zryczałtowanego podatku oraz zastępstwo w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Więcej szczegółowych...

4. Biuro Rachunkowe TAX-EXPERT Mysłowice

Biuro Rachunkowe TAX-EXPERT Mysłowice Dodano: Nov 22, 2010

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek akcyjnych, spółek z o.o. , fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i spółek komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, co gwarantuje odpowiedni dobór...

5. Biuro rachunkowe Mitaxx

Biuro rachunkowe Mitaxx Dodano: Apr 1, 2014

Mitaxx to biuro rachunkowe z Wrocławia. Firma oferuje usługi z zakresu księgowości, podatków, prawa gospodarczego, a także polityki kadrowej. Główne atuty firmy to długa obecność na rynku oraz wysokie kompetencje zatrudnionych specjalistów. Na oficjalnej stronie firmy znajduje się zakładka z usługami, cennik oraz dane kontaktowe.