http://www.sztuczkimagiczne.opx.pl

Dodano: 29 August 2009

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kobieta przepiłowana na pół przez iluzjonistę wychodzi z tego bez szwanku? Albo na czym polega lewitacja? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziesz na najlepszej stronie o tej tematyce w sieci!! Opisy najlepszych trików, które będziesz mógł wykonać w domu, przy użyciu talii kart do gry, czy pudełka zapałem. Tylko my, zdradzamy to wszystko, co najwięksi w tym "interesie" chcieliby ukryć... Zadziw swoich znajomych nowymi umiejętnościami. Już dziś odwiedź naszą stronę www.sztuczkimagiczne.dl.pl Zapraszamy!!

http://www.sztuczkimagiczne.opx.pl

Średnia : 1.00 / 5 | Głosów : 2

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Humor Rozrywka > Hobby

1. Świnki morskie

Świnki morskie Dodano: Jun 18, 2009

Strona poświęcona świnkom morskim, ciekawe artykuły i mnóstwo wiedzy w jednym miejscu, porady z zakresu żywienia, pielęgnacji, hodowli, rozmnażania, zachowania, ras, chorób, sklepów zoologicznych, wyboru wyposażenia i ściółek. Galerie, linki, konkursy. Portal tworzony przez miłośników świnek morskich.

2. Opisy broni palnej

Opisy broni palnej Dodano: Jun 4, 2007

Strona zawiera opisy najpopularniejszych modeli pistoletów, pistoletów maszynowych, karabinów itd. Oprócz tego można tu znaleźć artykuły o jednostkach specjalnych i policyjnych, budowie broni i sporo więcej.

3. karp

karp Dodano: Jan 24, 2008

Jedyny profesjonalny portal karpiarzy.Polski Portal Karpiowy - Artykuły karpiowe, wywiady z karpiarzami, baza karpiarzy, baza złowionych karpi, konkursy karpiowe, cenne nagrody karpiowe, karpiówki, sprzet karpiowy, forum dyskusyjne na temat karpi, opisy łowisk karpiowych, galeria łowców karpi,

4. Rękodzieło artystyczne

Rękodzieło artystyczne Dodano: Sep 30, 2009

Wszystko na temat techniki ozdabiania przedmiotów czyli decoupage. Porady wraz z z filmami video. Artykuły plastyczne od polskich producentów. Historia trójwymiarowego decoupage. Czy jest to, coś bardzo trudnego do wykonania? Kto może się tym zajmować?Jakie materiały są nam potrzebne do tej techniki? Na czym można go wykonywać?Jak uzyskać efekt...

5. Katalog Stron Szachowych

Katalog Stron Szachowych Dodano: Apr 25, 2007

Katalog Stron Szachowych zaprasza na swoje łamy wszystkie strony szachowe. Każdy wpis jest darmowy, posiada włąsną podstronę z informacjami oraz miniaturkę. Katalog jest podzielony na kilkadziesiąt kategorii zgodnie z tematyką stron z branży - szachy.