http://www.skalniaki.org

Dodano: 15 July 2009

W serwisie skalniaki.org zostały zamieszczone porady jak urządzić skalniak oraz oczko wodne. Można znaleźć tutaj także informację dotyczące wielu roślin i krzewów ogrodowych. Strona zawiera wiele ciekawych galerii i zdjęć ogrodów skalnych a także atlas roślinności sadzonej w przydomowych ogrodach. Znajdziemy wiele przydatnych informacji, które możemy wykorzystać przy zakładaniu swojego ogrodu.

http://www.skalniaki.org

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Dom Wnętrze > Ogrody

1. Ogrody skalne

Ogrody skalne Dodano: Apr 2, 2009

Budowa dowolnej wielkości skał i projektowanie ogrodów skalnych. Podstawowym materiałem jest siatkobeton. Wykonane tą techniką skały, są nie do odróżnienia od prawdziwych dla człowieka niebędącego specjalistą. W żaden sposób nie mogą się z nimi równać plastikowe atrapy czy odlewy betonowe.
Dzięki skałom ogród zamienia się w niezwykły,...

2. Ogrodowe kwiaty i rośliny cebulowe

Ogrodowe kwiaty i rośliny cebulowe Dodano: Nov 19, 2009

Ogrodowe kwiaty i rośliny cebulowe to najbardziej atrakcyjny element wokół naszego domu. Ich piękny wygląd w głównej mierze zależy od odpowiedniej pielęgnacji. Większość początkujących osób popełnia dużo podstawowych błędów, które skutkują zmarciem kwiatów. Z pomocą wychodzi nasz serwis będący poradnikiem ogrodniczym roślin cebulkowych. Z nami...

3. ogrodzenie.pl

ogrodzenie.pl Dodano: Jun 24, 2015

Pasaż handlowy z ogrodzeniami należący do iNetServis z Rzeszowa. Kupimy tu np. pustaki ogrodzeniowe, gazony, palisady, furtki. Zakupy tu są szybkie i bezpieczne. Do Państwa dyspozycji są również konsultanci, którzy doradzą nam jaki produkt będzie najlepszy dla nas. Czas realizacji zamówień jest bardzo szybki.

5. Oczyszczalnia przydomowa firmy FANN

Oczyszczalnia przydomowa firmy FANN Dodano: Jul 23, 2013

Firma FANN POLSKA Sp. z o.o. oferuje usługi projektowania i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Nowoczesna technologia IN-DRÄN pozwala oczyszczać ścieki w sposób bezpieczny dla środowiska, dzięki czemu oferowane rozwiązania przez firmę FANN należą do ekologicznych. Biologiczne oczyszczalnie FANN sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest...