http://www.polaszek.com.pl

Dodano: 30 September 2009

Firma P.P.H. Polaszek założona w 1968 roku specjalizuje się w produkcji sejfów gabinetowych, sejfów hotelowych, sejfów ściennych, szaf pancernych, szaf myśliwskich, i urządzeń, które chronią przed włamaniem i ogniem. Wykonujemy również usługi laserowego cięcia blach. Firma "Polaszek" istnieje już przeszło 40 lat. W ciągu tego czasu uzyskaliśmy znaczącą pozycję na rynku i udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym i fachowym przedsiębiorstwem. W swojej ofercie posiadamy ponad 60 produktów (sejfy ścienne, gabinetowe, szafy na broń, kasy pancerne), których funkcjonalność jest zorientowana na potrzeby rynku, nasza dewiza: "wysokie zadowolenie klientów przez różnorodność ofert i najwyższą jakość".

http://www.polaszek.com.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Produkcja Przemysł > Przemysł metalowy

1. Łyżka skarpowa

Łyżka skarpowa Dodano: Feb 14, 2013

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją łyżek koparkowych, łyżek skarpowych, łyżek podsiębiernych i innych. Wykonujemy także ogólne remonty łyżek jak wymiana poszycia, wymiana lemiesza, przeróbka mocowania. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu wszystkie produkty wykonywane są z dokładnością i dbałością o detale.

2. Drabex

Drabex Dodano: Mar 12, 2015

Firma Drabex jest przedsiębiorstwem, które od ponad 40 lat działa na rynku wyrobów aluminiowych. Jako producent drabin aluminiowych, duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo użytkowników. Ponadto firma wytwarza taborety aluminiowe czy schody aluminiowe.
Wysoka jakość produktów i usług, i ciągłe ich doskonalenie to droga, którą podąża...

3. Brzeszczoty maszynowe

Brzeszczoty maszynowe Dodano: Feb 14, 2010

Internetowy sklep z narzędziami - cięcie metalu i cięcie drewna. Piły tarczowe, noże heblarskie i strugarskie, piły taśmowe i stolarskie, brzeszczoty maszynowe oraz brzeszczoty ręczne. Też noże strugarskie, piły bimetaliczne i piły trakowe, do traków taśmowych. Sklep zaprasza po piły - Tnijtanio. Wyposażenie stanowisk pracy dla profesjonalistów...

4. Stal

Stal Dodano: Jul 28, 2009

W branży budowniczej stosuje się wiele różnych materiałów. Na przykład taka stal. Stal używana jest do budowania różnych rzeczy, przykładowo balustrady. Balustrada na balkon ze stali nierdzewnej to super sprawa. Stal nierdzewna charakteryzuje się tym, że jest odporna na korozję oraz odpornością na uderzenia.

5. Metaleks

Metaleks Dodano: Nov 2, 2014

Metaleks to producent koszów i kontenerów do zbiórki odzieży używanej, butów i elektrosprzętu oraz koszów siatkowych i wózków na worki BIG-BAG. Wszystkie kosze wykonane są z elementów ocynkowanych lub z alucynku. Prowadzimy również sprzedaż kontenerów oraz sprzedaż hurtową blach z/walcowanych, g/walcowanych oraz ocynkowanych.