Ropczyce24 - Portal Miasta Ropczyce

Dodano: 15 May 2009

Ropczyce24.pl - Portal Miejski Ropczyce. Najpełniejsze i najbardziej aktualne źródło informacji o Ropczycach. Codzienne aktualności, Historia Ropczyce, Kronika Policyjna, Rozbudowany Przewodnik Miejski, Rozrywka, Gospodarka, Komunikacja, Sport i Rekreacja, Religia, Katalog firm i instytucji powiatu ropczycko-sędziszowskiego, wiele ciekawych galerii. Rozkład jazdy PKP i PKS. Drobne darmowe ogłoszenia, giełda samochodowa.

http://ropczyce24.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Podkarpackie

1. Moje Jaslo

Moje Jaslo Dodano: Oct 15, 2009

Portal Moje-Jaslo.pl - portal rozrywki i informacji miasta Jasła. Wiadomości z Jasła i okolic, fotorelacje, relacje wideo,informacje, inwestycje w Jaśle i okolicach, gospodarka, aktualności, sport, koncerty, kultura, wystawy, informator miejski, przegląd mediów, wywiady, ciekawostki - to wszystko w jednym miejscu.Tylko u nas wszelkie informacje...

2. WIT-MOT Witkowski Piotr

WIT-MOT Witkowski Piotr Dodano: Jan 1, 2009

Autoryzowany serwis pneumatyki hamulcowej i ogrzewań postojowych. Diagnostyka TIR: ABS, EBS, ECAS firm Knorr-Bremse, Wabco, Haldex. Rozruszniki i alternatory. Wentylatory SPAL, Aurora - promieniowe i osiowe. Zaciski hamulcowe Knorr-Bremse, Wabco, Meritor. Zestawy naprawcze do zacisków, pneumatyki. Serwis ogrzewań postojowych Webasto i Eberspaecher.

3. Marek Poręba

Marek Poręba Dodano: Aug 30, 2011

Strona kandydata PO w wyborach parlamentarnych 2011. Marek Poręba od urodzenia pracuje i mieszka na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Uniwersytetu Rzeszowskiego z dziedzin ekonomii, marketingu i zarządzania. Ceniony menadżer i doradca. Od kilku miesięcy jest dyrektorem WORD Rzeszów.

4. Wesele Podkarpacie

Wesele Podkarpacie Dodano: Feb 17, 2012

Jest to serwis, który zainteresuje wszystkich, którzy wkrótce planują swoje wesele. Bez wychodzenia z domu będziecie mogli załatwić większość rzeczy związanych z tą uroczystością. Wpisując tu swoją datę ślubu dowiecie się kiedy są wolne sale, znajdziecie kamerzystów oraz zobaczycie inne ogłoszenia dotyczące tego terminu.

5. LINGUIST - Tłumaczenia Rzeszów

LINGUIST - Tłumaczenia Rzeszów Dodano: Oct 23, 2009

LINGUIST oferuje usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych z języków angielskiego i francuskiego na język polski i odwrotnie oraz prowadzenie szkoleń językowych w siedzibach firm. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne z zakresu ekonomii, technologii IT, prawa, finansów, bankowości, reklamy i marketingu, jak również tłumaczenia dokumentów,...