http://ropczyce24.pl

Dodano: 15 May 2009

Ropczyce24.pl - Portal Miejski Ropczyce. Najpełniejsze i najbardziej aktualne źródło informacji o Ropczycach. Codzienne aktualności, Historia Ropczyce, Kronika Policyjna, Rozbudowany Przewodnik Miejski, Rozrywka, Gospodarka, Komunikacja, Sport i Rekreacja, Religia, Katalog firm i instytucji powiatu ropczycko-sędziszowskiego, wiele ciekawych galerii. Rozkład jazdy PKP i PKS. Drobne darmowe ogłoszenia, giełda samochodowa.

http://ropczyce24.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Podkarpackie

1. Marek Poręba

Marek Poręba Dodano: Aug 30, 2011

Strona kandydata PO w wyborach parlamentarnych 2011. Marek Poręba od urodzenia pracuje i mieszka na Podkarpaciu. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Uniwersytetu Rzeszowskiego z dziedzin ekonomii, marketingu i zarządzania. Ceniony menadżer i doradca. Od kilku miesięcy jest dyrektorem WORD Rzeszów.

2. http://alkmena.pl

http://alkmena.pl Dodano: Oct 18, 2013

Alkmena jest pięknym pensjonatem. Znajduje się on we wsi wczasowo - uzdrowiskowej Polańczyk, w gminie Solina (województwo podkarpackie).
Znajduje się on w przepięknej okolicy, gdzie czuć zapach Bieszczad.
Pensjonat zapewnia komfort w postaci m.in. dobrze wyposażonych pokoi, które są codzienne sprzątane (wymiana pościeli i...

4. cukiernia millenium

cukiernia millenium Dodano: Sep 6, 2009

cukiernia millenium zaprasza, w ofercie ogromny wybór : wypieki weselne , torty weselne, ciasta. Zapraszamy do cukiernia podkarpacie, cukiernia millenium zaprasza, w ofercie ogromny wybór : wypieki weselne , torty weselne, ciasta. Zapraszamy do cukiernia podkarpacie, cukiernia millenium zaprasza, w ofercie ogromny wybór : wypieki weselne , torty...

5. Biuro Nieruchomości Rzeszów

Biuro Nieruchomości Rzeszów Dodano: Jul 11, 2008

City Nieruchomości Rzeszów to solidna agencja nieruchomości, w ofercie biura nieruchomości są domy na sprzedaż i do wynajęcia, lokale komercyjne a także działki budowlane i rekreacyjne, mieszkania na sprzedaż i wynajem mieszkań, magazyny.