Produkty z łuską gryki
|
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości produktów z łuską gryki. W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim podzuszki gryczane do spania, materace wypełnione łuską gryki, poduszki medytacyjne, wałki oraz poduszki do jogi. Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. w rehabilitacji, autoterapii oraz jako pomoce w jodze i medytacji. Dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się kliny do prawidłowego siedzenia oraz kliny dla osób z bólem kości ogonowej. Dzięki doświadczeniu i szerokiej gamie oferowanych produktów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inne wpisy w: Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
|
Reha Vita - prywatny gabinet fizjoterapii mgr Łukasza Wesołowskiego w Lewinie Brzeskim. Uwolnij się od bólu! Zabiegi fizjoterapeutyczne dla pacjentów z objawami ortopedycznymi, pacjentów neurologicznych oraz profilaktyka i leczenie wad postawy (dla dzieci przedszkolnym i szkolnych). Terapia Manualna w Modelu Holistycznym dr Andrzeja Rakowskiego.
|
|
Położenie kompleksu wypoczynkowo rehabilitacyjnego „Maria” zapewnia Państwu maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa.
|
|
Gabinet fizjoterapii "Euro-Med" powstał z myślą o zastosowaniu nowoczesnej, indywidualnie dobieranej dla każdego pacjenta terapii. Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy wykwalfikowaną kadrę fizjoterapeutów oraz najnowszej generacji sprzęt rehabilitacyjny. Cały czas podnosimy swoje kwalfikacje zawodowe po przez udział w różnych szkoleniach i seminariach.
|
|
Jeśli bolą Cię: plecy, stawy, mięśnie; masz problem z powrotem do zdrowia po chorobie,kontuzji,operacji to już wiesz gdzie możesz się zgłosić!
|
|
Prowadzimy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych.
|









Oceń stronę
Dodaj do ulubionych
Poleć przyjacielowi
Raportuj zły link