http://capital.waw.pl/

Dodano: 8 April 2010

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że pieniądze szczęścia nie dają, jednak ich brak, szczególnie na podstawowe potrzeby może być bardzo przykry. Obecnie doświadcza tego bardzo wiele ludzi, którzy z różnych powodów stracili pracę. Ponieważ banki coraz częściej odmawiają udzielania kredytów, to dla nich ratunkiem mogą być alternatywne formy kredytowe. Właśnie pożyczki pozabankowe o których jest nasz serwis pozwalają na szybkie załatanie dziur w budżetach domowych.

http://capital.waw.pl/

Średnia : 3.67 / 5 | Głosów : 3

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Pożyczki gotówkowe

1. Wonga - Szybkie i elastyczne pożyczki

Wonga - Szybkie i elastyczne pożyczki Dodano: Aug 31, 2013

Firma Wonga oferuje szybkie i elastyczne pożyczki online. Istnieje możliwość pożyczenia od 50 do 2500 zł. Wnioskując o pożyczkę, Klient decyduje ile gotówki potrzebuje i na jaki okres, a Wonga od razu przelicza koszty i oczywiście informuje o nich przed złożeniem wniosku.
Pożyczki są udzielane na okres nie dłuższy niż 30 dni, a firma...

2. A-Z Finanse Gliwice

A-Z Finanse  Gliwice Dodano: Jan 5, 2012

Czeka Ciebie zakup mieszkania lub domu? Potrzebujesz gotówki na inny cel? Szukasz sprawdzonego ubezpieczenia? Skorzystaj z pomocy A-Z Finanse Gliwice. Tutaj znajdziesz idealne produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom. W ofercie znajduje się także Indywidualne Konto Emerytalne i Otwarty Fundusz Emerytalny.

3. Szybka pożyczka gotówkowa z Provident Polska

Szybka pożyczka gotówkowa z Provident Polska Dodano: Dec 25, 2008

Provident działa w Europie od 125 lat, codziennie pomagając w uzyskaniu pożyczki tysiącom ludzi, takim jak Ty. Nasi przedstawiciele odwiedzają Klientów w domu, aby omówić warunki pożyczki, dostarczyć gotówkę i odbierać raty spłat. Czy istnieje wygodniejsze rozwiązanie? Złóż wniosek już teraz!

4. Pożyczkomat - pożyczki pozabankowe

Pożyczkomat - pożyczki pozabankowe Dodano: Nov 30, 2013

Platforma pożyczkomat.pl, to usługa dedykowana osobom, które mają pilne potrzeby i marzenia czekające na realizację. Pożyczkomat.pl, to możliwość pożyczki pozabankowej nawet do 5000PLN w ciągu 10 minut bez zabezpieczenia. Przy minimum formalności i bez wychodzenia z domu wszystko załatwisz online. Daje to gwarancję przemyślanej decyzji, której...

5. Szybkie pożyczki gotówkowe

Szybkie pożyczki gotówkowe Dodano: Jul 29, 2010

Pożyczanie pieniędzy weszło Polakom w krew. Na każdym kroku można znaleźć zachęcające oferty na pożyczki gotówkowe. Niestety nie w każdym przypadku wzięcie konkretnego produktu finansowego jest opłacalne. Wysokie oprocentowanie kredytu, niemała prowizja początkowa - wszytko to powoduje, że trzeba dokładnie analizować umowy jakie się podpisuje....