http://nsjsrem.pl

Dodano: 10 March 2011

Strona Parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie przedstawia życie wspólnoty parafialnej. Znajdują się na niej ogłoszenia i intencje parafialne, zdjęcia z ważnych wydarzeń, a także cytat z Pisma Świętego na daną chwilę. Ważnym działem jest skrzynka intencji, za pomocą której można wysłać prośbę - modlitwę. W powierzonych intencjach parafianie modlą się w środy podczas nowenny.
Na stronie znajdują się również linki do parafialnego przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego oraz szkoły katolickiej. Zapraszamy!

http://nsjsrem.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. NOWENNA.NET - Nowenny do odprawiania osobistego

NOWENNA.NET - Nowenny do odprawiania osobistego Dodano: Jan 8, 2009

modlitwy do odmawiania w postaci nowenny, nowenna do świętegoTadeusza Judy, Antoniego, Andrzeja Boboli, nowenny do serca Jezusowego
Święty Juda Tadeusz (Juda od hebr. jada – chwalić, dziękować; Tadeusz od aram. tadda – pierś; godny czci, odważny) — apostoł, który był spokrewniony z Jezusem poprzez swoją matkę, a bratem...

2. Hinduizm - Wielka Religia

Hinduizm - Wielka Religia Dodano: May 2, 2009

Hinduizm - trzecia największa i zarazem najstarsza religia świata. Odkryj hinduizm, obejrzyj zdjęcia i obrazy oraz skorzystaj z forum.

Hinduizm jest najstarszą praktykowaną religią świata, posiada niespełna 1 miliard wyznawców na całym świecie co czyni go trzecią religią świata.

* Hinduizm nie jest jednolitą...

4. Ks. Piotr Natanek

Ks. Piotr Natanek Dodano: Sep 9, 2011

Portal www ukazującym internautom postać księdza Piotra Natanka. Strona zawiera w sobie teksty kazań i nagrania do nich. Jest stworzony po to, by sympatycy i fani ks. Natanka zebrali się w jednym miejscu i mogli czytać i słuchać to co ten kapłan ma nam do powiedzenia. Znajdują się tu linki do innych równie interesujących witryn internetowych,...

5. Medziugorje "Mir"

Medziugorje Dodano: Jun 24, 2015

Polski Serwis Informacyjny poświęcony fenomenowi Medziugorja. Medziugorje to miejsce w którym od ponad 30 lat trwają domniemane objawienia Matki Bożej Królowej Pokoju. Serwis ma na celu przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących tego fenomenu oraz orędzi Matki Bożej.