http://nsjsrem.pl

Dodano: 10 March 2011

Strona Parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie przedstawia życie wspólnoty parafialnej. Znajdują się na niej ogłoszenia i intencje parafialne, zdjęcia z ważnych wydarzeń, a także cytat z Pisma Świętego na daną chwilę. Ważnym działem jest skrzynka intencji, za pomocą której można wysłać prośbę - modlitwę. W powierzonych intencjach parafianie modlą się w środy podczas nowenny.
Na stronie znajdują się również linki do parafialnego przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego oraz szkoły katolickiej. Zapraszamy!

http://nsjsrem.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. IX Dzień Papieski w Puławach

IX Dzień Papieski w Puławach Dodano: Oct 8, 2009

Jest to oficjalna strona IX Dnia Papieskiego obchodzonego w Puławach. Strona ta jest poświęcona Dniom Papieskim, które są corocznie organizowane w Puławach. Związane jest to z działalnością Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", które to zbiera fundusze dla biednej, zdolnej młodzieży. Obchodom tego święta zawsze towarzyszą liczne wydarzenia...

2. Parafie Zielonej Góry

Parafie Zielonej Góry Dodano: Feb 8, 2008

Informacje o parafiach i kościołach w Zielonej Górze. Godziny Mszy św, ogłoszenia parafialne, kursy przedmałżeńskie.

4. Bliżej Boga - Start

Bliżej Boga - Start Dodano: Sep 19, 2007

Być bliżej Boga jest naszym najważniejszym zadaniem. Żyć dla Niego. Witryna, na której znajdziesz najważniejsze informacje związane z Kościołem katolickim, Bogiem, szczęściem wiecznym oraz Zakonem Braci Mniejszych Kapucynów.

5. Dewocjonalia.pl - opis

Dewocjonalia.pl - opis Dodano: Sep 3, 2008

Przedmioty służące do pogłębiania pobożności. Medaliki, krzyżyki, różańce, modlitewniki, świece, gromnice oraz szeroki asortyment figurek i obrazów świętych. Ponadto różnorodność szat i bogato zdobionych naczyń liturgicznych.