http://nsjsrem.pl

Dodano: 10 March 2011

Strona Parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie przedstawia życie wspólnoty parafialnej. Znajdują się na niej ogłoszenia i intencje parafialne, zdjęcia z ważnych wydarzeń, a także cytat z Pisma Świętego na daną chwilę. Ważnym działem jest skrzynka intencji, za pomocą której można wysłać prośbę - modlitwę. W powierzonych intencjach parafianie modlą się w środy podczas nowenny.
Na stronie znajdują się również linki do parafialnego przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego oraz szkoły katolickiej. Zapraszamy!

http://nsjsrem.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. Kancelaria Kanoniczna - Kornat

Kancelaria Kanoniczna - Kornat Dodano: Aug 5, 2014

Ślub to specjalne wydarzenie w życiu wszelkiego człowieka i powinno być prologiem do długiego i szczęśliwego życia. Jednakże nie zawsze żywot się tak układa i małżeństwa się rozpadają z wielorakich przyczyn. W takich sytuacjach trzeba się postarać o rozwód w charakterze kościelnym, bądź o unieważnienie małżeństwa. Bardzo proste jest...

2. Usługi pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa Dodano: Apr 1, 2014

Biuro usług pogrzebowych Bielany jest firmą rodzinna o długiej tradycji, świadczącą usługi pogrzebowe na terenie całej Polski. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na lepsze zrozumienie potrzeb żałobników. Uczyniliśmy naszą misją pomoc w godnym odejściu i pożegnaniu osoby zmarłej, a nasi pracownicy zawsze postępują z taktem i...

3. "USKOM" - zakład pogrzebowy Toruń

Dodano: Feb 7, 2014

Zakład pogrzebowy Uskom działający w Toruniu od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi mające na celu zorganizowanie ceremonii pogrzebowych. Długoletnie doświadczenia oraz profesjonalna kadra gwarantuje najwyższą jakości obsługi. Klienci borykający się z tragedia, jaką jest śmierć bliskiej osoby mogą liczyć na pomoc w organizowaniu pogrzebu,...

4. Hinduizm - Wielka Religia

Hinduizm - Wielka Religia Dodano: May 2, 2009

Hinduizm - trzecia największa i zarazem najstarsza religia świata. Odkryj hinduizm, obejrzyj zdjęcia i obrazy oraz skorzystaj z forum.

Hinduizm jest najstarszą praktykowaną religią świata, posiada niespełna 1 miliard wyznawców na całym świecie co czyni go trzecią religią świata.

* Hinduizm nie jest jednolitą...

5. Bliżej Boga - Start

Bliżej Boga - Start Dodano: Sep 19, 2007

Być bliżej Boga jest naszym najważniejszym zadaniem. Żyć dla Niego. Witryna, na której znajdziesz najważniejsze informacje związane z Kościołem katolickim, Bogiem, szczęściem wiecznym oraz Zakonem Braci Mniejszych Kapucynów.