http://mojecytaty.pl

Dodano: 11 February 2007

Internetowy zbiór cytatów, aforyzmów, przysłow i złotych myśli, powstający dzięki wspólnemu wysiłkowi internautów.

http://mojecytaty.pl

Średnia : 2.33 / 5 | Głosów : 3

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne

1. Wyszukiwarka rymów Rymer

Wyszukiwarka rymów Rymer Dodano: Dec 13, 2010

Rymer to bezpłatna internetowa wyszukiwarka rymów, anagramów i słów języka polskiego. Posiada ona bogaty słownik. Wyszukuje rymy dokładne i niedokładne oraz rymy do wyrażeń np. "moja - to ja". Strona jest idealna dla tworzących(wiersze, piosenki, reklamy), rozwiązujących krzyżówki i szarady.
Wyszukiwanie trwa kilka sekund a użytkownik...

2. Najlepsze wypracowania.

Najlepsze wypracowania. Dodano: Mar 27, 2009

Jestem uczniem 3. klasy XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie liceum (profil kulturowy). Od roku zajmuję się pisaniem wypracowań gimnazjalnych/maturalnych. Brałem udział w wielu konkursach literackich i wielokrotnie zdobywałem nagrody.

Podejmę się każdego tematu. Po skończeniu pracy wysyłam próbkę, następnie po akceptacji...

3. Dydaktyka

Dydaktyka Dodano: Nov 27, 2007

Starannie opracowane fundamentalne zagadnienia z przedmiotu: Dydaktyka ogólna nauczania. Opublikowane artykuły na stronach serwisu poruszają tematykę procesów, systemów i celów dydaktycznych.

4. Młoda Polska

Młoda Polska Dodano: Jul 10, 2009

Strona poświęcona pisarzom i epoce Młodej Polski. Była ona dziełem generacji pisarzy, którzy urodzili się w latach 1860-70: Jan Kasprowicz, Zenon Przesmycki, Stefan Żeromski, Andrzej Niemojewski, Kazimierz Tetmajer, Władysław Stanisław Reymont, Stanisław Przybyszewski, Stanisław Wyspiański, Artur Górski. Wszyscy dorastali w atmosferze klęski...

5. Historia.Gazeta.pl

Historia.Gazeta.pl Dodano: Oct 4, 2009

Historia.Gazeta.pl - serwis edukacyjny dla licealistów i gimnazjalistów z omówieniami wydarzeń z historii Polski i historii powszechnej, zagadnień przekrojowych i biografiami postaci historycznych. Zawiera także kalendarium historii Polski oraz kalendarium historii powszechnej - listę najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie, daty i fakty...