http://mojecytaty.pl

Dodano: 11 February 2007

Internetowy zbiór cytatów, aforyzmów, przysłow i złotych myśli, powstający dzięki wspólnemu wysiłkowi internautów.

http://mojecytaty.pl

Średnia : 2.33 / 5 | Głosów : 3

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne

1. Profesjonalna Wiedza, Artykuły

Profesjonalna Wiedza, Artykuły Dodano: Nov 2, 2011

Masz problem? tu znajdziesz rozwiązanie... Portal z profesjonalnymi artykułami na różne tematy, jak na przykład: zdrowia, psychologii, psychiki, profilaktyki, chorób, leczenia, objawów, lęków, zaburzenia nerwicowe (nerwic), problemów intymnych, zaburzeń seksualnych, jak i zdrowego odżywiania, funkcjonowania w społeczeństwie i w naturze....

2. Ośrodek Badań Genealogiczno-Heraldycznych i Regionalnych HISTORIAE

Ośrodek Badań Genealogiczno-Heraldycznych i Regionalnych HISTORIAE Dodano: Feb 20, 2007

HISTORIAE oferuje profesjonalne: poszukiwania i opracowania genealogiczne, biografie, monografie miejscowości, projektowanie herbów, księgi jubileuszowe firm, kwerendy źródeł archiwalnych i bibliotecznych, badania wykrywaczami metali, obsługiwanie archiwów prywatnych i zakładowych.

3. Prezentacje maturalne - ogłoszenia

Prezentacje maturalne - ogłoszenia Dodano: Feb 20, 2013

Serwis posiada wiele ciekawych ofert pomocy maturzystom przy przygotowaniu prezentacji maturalnej na egzamin ustny z języka polskiego. Maturzysta może zamówić sobie kompleksową pomoc w doborze literatury, opracowaniu ramowego planu wypowiedzi oraz całej treści pracy. W serwisie znajdują się także ogłoszenia sprzedaży już gotowych prac maturalnych

4. Starożytny Rzym, Imperium Rzymskie, Antyczny Rzym - IMPERIUM ROMANUM

Starożytny Rzym, Imperium Rzymskie, Antyczny Rzym - IMPERIUM ROMANUM Dodano: Jun 5, 2008

Strona o Starożytnym Rzymie. Znaleźć tu można wszelkie informacje związane z antycznym rzymem: legiony rzymskie, prawo rzymskie, architektura, republika, cesarstwo, wierzenia Rzymian.
Głównym celem witryny jest stworzenie ogromnej bazy informacji o Imperium Romanum i propagowanie tejże wiedzy poprzez internet.

5. Temida i Klio - Historia Prawa

Temida i Klio - Historia Prawa Dodano: Apr 16, 2008

Strona poświęcona historii prawa. Zawiera w szczególności bibliografię publikacji o tematyce historyczno prawnej. Ma służyć jako pomoc przede wszystkim dla studentów historii oraz prawa w wyszukiwaniu potrzebnej literatury do prac seminaryjnych i dyplomowych.