http://mojecytaty.pl

Dodano: 11 February 2007

Internetowy zbiór cytatów, aforyzmów, przysłow i złotych myśli, powstający dzięki wspólnemu wysiłkowi internautów.

http://mojecytaty.pl

Średnia : 2.33 / 5 | Głosów : 3

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne

1. III Rzesza 1933-1945 - historia państwa

III Rzesza 1933-1945 - historia państwa Dodano: Oct 24, 2006

Historia rozwoju i upadku państwa, które miało ogromny wpływ na historię XX-wiecznej Europy. Na stronie znajdziecie opisaną w sposób obiektywny historię III Rzeszy. Zapraszam.

2. Korepetycje Tarnowskie Góry

Korepetycje Tarnowskie Góry Dodano: May 2, 2012

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i posiadam sporą wiedzę w zakresie filologii polskiej oraz historii. Z chęcią zajmę się rozwiązaniem problemów Twoje dziecka w zakresie tych dwóch właśnie przedmiotów. Udzielam korepetycji na terenie Tarnowskich Gór. Język polski i historia przestaną być problemem Twojego dziecka - już dzisiaj sięgnij po...

3. Rubikon

Rubikon Dodano: Sep 6, 2008

Strona dla pasjonatów historii starożytnej i nie tylko. Znajdziesz tu intrygujące fakty z biografii Juliusza Cezara oraz fakty i mity na temat przekroczenia rzeki Rubikon w 49 r. p.n.e.

4. Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne Dodano: Oct 23, 2009

Zdaj maturę ustną z języka polskiego. Egzamin ten jest uznawany za jeden z najbardziej stresogennych, dlatego nasza oferta edukacyjna est ukierunkowana szczególnie na pomoc merytoryczną i techniczną. Nasze kursy maturalne to gwarancja zdanej matury. Skorzystaj z profesjonalizmu i doświadczenia naszej kadry! W ofercie edukacyjnej, znajdują się...

5. streszczenia lektur - nie masz czasu na czytanie weź nasze opracowanie

streszczenia lektur - nie masz czasu na czytanie weź nasze opracowanie Dodano: Nov 24, 2008

Profesjonalnie opracowane streszczenia lektur. Świetna pomoc naukowa w czasie matury. Wsród opracowań znajduje się już Ferdydurke, Szewcy, Dżuma, Tango a także dzieła Kochanowskiego, Antygona i Boska komedia. Lektury zostały opracowane przez polonistów co gwarantuje wysoki poziom wszystkich prac.