http://www.lipniczanin.pl

Dodano: 6 September 2009

Serwis poświęcony Gminie Lipnica Murowana opisujący bieżące wydarzenia z terenu gminy. Serwis posiada rozbudowaną galerię zdjęć. Lipniczanin.pl jest serwisem ciągle rozwijanym. W serwisie znajdziemy forum dyskusyjne dzięki któremu możemy porozmawiać z mieszkańcami i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Lipnicy. Informacje o Lipnicy Murowanej... iejscowość w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Lipnica Murowana, w środkowej części Pogórza Wiśnickiego. Lipnica Murowana znajduje się na małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. Miejscowość jest siedzibą gminy Lipnica Murowana.
Lipnica Murowana otrzymała prawa miejskie w 1326 roku.

http://www.lipniczanin.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 3

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony

1. Foto-mapa.pl

Foto-mapa.pl Dodano: Dec 4, 2014

Internetowa mapa świata prezentująca wyselekcjonowane fotografie przedstawiające interesujące miejsca, obiekty przyrodnicze i budynki. Baza zdjęć pochodzi z serwisu Panoramio i zawiera fotografie związane z obiektami na obszarze całego świata. Witryna pozwala również na wyszukiwanie lokalizacji oraz prezentację zdjęć dotyczących jedynie...

2. Ogłoszenia Elbląg

Ogłoszenia Elbląg Dodano: Mar 8, 2013

Twoim wielkim problemem staje się przede wszystkim brak informacji o wydarzeniach kulturalnych w twoim ukochanym Elblągu? Nie wiesz jak mógłbyś przygotować swój weekend, aby nie siedzieć cały czas w domu na kanapie tylko wyrwać się gdzieś ze znajomymi lub ukochaną? Musisz w takim razie odwiedzić nasz portal Elblag.net gdzie znajdziesz na bieżąco...

3. Serwis miejscowości Bystra

Serwis miejscowości Bystra Dodano: Jun 20, 2011

Bystra - mała miejscowość położna w województwie Pomorskim, powiecie Gdańskim, gminie Pruszcz Gdański, na obszarze Żuław Gdańskich.
W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała
do województwa gdańskiego.
Przez miejscowość przebiega bardzo ruchliwa droga krajowa nr 7, relacji
Gdańsk-Warszawa.
Bystra...

4. Wodąca Bukowno Miasto - strona mieszkańców

Wodąca Bukowno Miasto - strona mieszkańców Dodano: Jun 24, 2009

Strona ulicy Wodąca w Bukownie - strona dla i o mieszkancach przedtsawiająca Naszą ulicę oraz najważniejsze wydarzenia na niej i w całym mieście. Bukowno to miasto w województwie małopolskim, które jest położone w samy sercu lasów. W Naszym mieście znajduje się ZGH Bolesław. Polecamy zajrzeć na strony Naszych partnerów. Serdecznie zapraszamy!

5. Regiony świata

Regiony świata Dodano: Jul 9, 2008

Poznaj dokładnie największe regiony świata, czyli jak podzielić nasz świat Strona główna, zapoznaj się z treścią (Regiony świata) naszego serwisu. Regiony świata, czyli gdzie warto być i co warto odwiedzić na świecie.