http://www.firanki24.pl

Dodano: 1 February 2009

Firanki 24 to elegancki wystrój okien - firany, firanki, zasłony, komplety firan, firany gotowe, firany metrażowe, zazdroski, gipiury

http://www.firanki24.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz

1. Oświetlenie, lampy, żyrandole i kinkiety mosiężne. Renowacja.

Oświetlenie, lampy, żyrandole i kinkiety mosiężne. Renowacja. Dodano: Feb 2, 2007

Producent oferuje oświetlenie mosiężne retro: żyrandole, kinkiety, lampy z mosiądzu. Wykonujemy stylowe żyrandole i kinkiety z mosiądzu (lampy mosiężne) od 1978 roku. Firma HE-MI Michał Kazikowski zajmuje się również renowacją starych, zabytkowych lamp z mosiądzu. Realizujemy indywidualne zamówienia do kościołów, muzeów, banków, urzędów i...

2. Wyposażenie łazienek

Wyposażenie łazienek Dodano: Mar 22, 2012

Wyposażenie łazienek jest bardzo ważnym ich elementem. Każdy musi czuć się w tym miejscu przyjaźnie i spokojnie. Dlatego też sklep internetowy Saniren oferuje Wam wiele rodzajów baterii wannowych, kabin prysznicowych, umywalek i wiele innych produktów. Każdy element jest przedstawiony na grafice i pokrótce opisany.

4. Biokominki.Nowoczesne biokominki na biopaliwo

Biokominki.Nowoczesne biokominki na biopaliwo Dodano: Mar 16, 2009

Biokominki zaprojektowane są tak, aby można było zainstalować je w pomieszczeniach nie nadających się do instalacji tradycyjnych kominków. Odpowiednie zestawienie materiałów oraz kolorystyki powoduje, że biokominek staje się niepowtarzalnym dodatkiem do każdego wnętrza.
Idealne rozwiązanie do mieszkań, apartamentów, restauracji, biur w...

5. Materace

Materace Dodano: Jul 4, 2011

Producent materacy JMB zaprasza na stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą produktową. JMB oferuje kompleksowe rozwiązania do sypialni - łóżka i materace, a także akcesoria. My wiemy, jak być zadowolonym z zakupów, a także jak wybierać najbardziej komfortowe łóżka. Zapraszamy na materacejmb.com.pl.