http://sklep.kulas.pl

Dodano: 4 May 2010

Szkółka nasza posiada wieloletnie doświadczenie w szczepieniu drzew i krzewów. Możemy napisać, że specjalizujemy się w produkcji drzew i krzewów szczepionych.

W ofercie posiadamy ponad 30 pozycji drzewek szczepionych oraz drzew na pniu.
Oferta obejmuje stałą wysokość drzew oraz ceny.

Dla większej ilości zamawianego towaru istnieje możliwość negocjacji cen.
Zapraszamy do współpracy

http://sklep.kulas.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Dom Wnętrze > Ogrody

2. Projektowanie ogrodów Kraków

Projektowanie ogrodów Kraków Dodano: Jan 1, 2012

Użyj wiedzy doświadczonych projektantów i załóż ogród własnych marzeń. Wykonujemy profesjonalne projekty ogrodów dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli nie chcesz wykonać ogrodu jednorazowo, na podstawie stworzonego przez nas projektu koncepcyjnego ogrodu, możemy stworzyć projekt ogrodu w taki sposób, abyś na w trakcie kilku lat mógł...

3. bonsai

bonsai Dodano: Mar 23, 2010

Sprzedaż drzewek bonsai domowych i ogrodowych oraz akcesori związanych z ich uprawą. Ziemia, nawozy, donice do bonsai,narzędzia, środki ochrony roslin oraz fachowa literatura.
Aranżacje i pielęgnacja ogrodów japońskich.
Pomoc w uprawie, pielegnacji drzewek domowych i ogrodowych oraz usługi u klienta w ogrodzie np. formowanie...

4. floraqueen.com.pl

floraqueen.com.pl Dodano: Mar 19, 2011

Nasza internetowa e-kwiaciarnia działa od bardzo dawna, a doświadczenie poparte jest wieloletnią pracą. Zamówienia na bukiety, kompozycje kwiatowe i inne ważne prezenty na różne okazję (np. kwiaty na Dzień Matki, kwiatki na Walentynki) dowozimy na cały świat przez 24 na dobę. Nasza kwiaciarnia jest stworzona z myślą o potrzebach klienta. Naszą...

5. Ogrody Mrągowo

Ogrody Mrągowo Dodano: Dec 3, 2008

Sklep ogrodniczy oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze na Mazurach. Zakres naszych usług obejmuje sprzedaż sprzętu ogrodniczego i usługi ogrodnicze.Firma Flor Fabo oferuje pełen zakres usług ogrodniczych: projektowanie ogrodów, nawodnienie terenów, sprzęt ogrodniczy, nasiona i rośliny , naprawę i konserwację sprzętu ogrodniczego.