http://pierwszadotacja.net

Dodano: 23 October 2013

Serwis poświęcony w całości bezzwrotnym dotacjom, o które mogą się ubiegać osoby bezrobotne na otwarcie własnej działalności gospodarczej. W szczególności w polu Naszego zainteresowania znalazły się dotacje z Urzędu Pracy, dotacje PFRON, oraz dotacje unijne w ramach POKL 6.2. W portalu zostały umieszczone porady, aktualne przepisy, oraz przykładowe wnioski i biznes plany, na których można się oprzeć przygotowując własne wnioski o dotacje. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i skorzystania z fachowej pomocy.

http://pierwszadotacja.net

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Biznes

1. Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi Dodano: May 4, 2013

Portal HRcontrolling.pl ma na celu ułatwić managerom budowanie strategii HR w przedsiębiorstwach. Staramy się przekazać naszą wiedzę i doświadczenie w sposób przejrzysty i zrozumiały. Umiejętne zarządzanie pracownikami jest kluczem do sukcesu w Twoim biznesie. W portalu opiszemy sprawdzone techniki i narzędzia, które ułątwią Ci pracę.

2. Leg-Pol sieci rybackie

Leg-Pol sieci rybackie Dodano: Jul 5, 2009

Firma LEG-POL w chwili obecnej zaopatruje kompleksowo sektor rybołówstwa morskiego, zalewowego i jeziorowego. W dostępnym asortymencie znaleźć można sieci rybackie, liny, pływaki, sprzęt pirotechniczny, elektroniczny, odzież ochronną oraz roboczą. Innymi dziedzinami, którymi zajmuje się firma LEG-POL są: wędkarstwo, żeglarstwo, sport i turystyka...

3. Szybkiefirmy.pl

Szybkiefirmy.pl Dodano: Jan 18, 2014

Przedmiotem oferty firmy reklamującej się na stronie szybkiefirmy.pl jest sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorstwo oferuje klientom możliwość dopasowania spółek do ich największych wymagań. Spółki posiadają również czystą historię. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w rejestrowaniu spółek, posiada także...

5. Deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja

Deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja Dodano: Feb 20, 2007

Prowadzimy analizy zagrożeń wg HACCP, opracowujemy indywidualne programy i procedury ochrony obiektów przed szkodnikami, a także projektujemy, wdrażamy i instalujemy oraz utrzymujemy ( monitorujemy ) profesjonalne systemy kontroli szkodników (SKS) zgodnie z w/w systemem zapewniania jakości (SZJ)