http://www.nuty.org.pl

Dodano: 6 February 2009

Na tej stronie znajdziecie darmowe nuty do pobrania na pianino, fortepian, klarnet, trąbkę, skrzypce, keyboard, obój, flet, saksofon, popularnych wykonawców POP-owych, JAZZ-owych i muzyki klasycznej.

http://www.nuty.org.pl

Średnia : 3.19 / 5 | Głosów : 68

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Ściągi

1. Prezentacje maturalne Jak napisać??

Prezentacje maturalne Jak napisać?? Dodano: Jan 13, 2011

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie prezentacji lub nie potrafisz tego zrobić, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Od samego początku wprowadzenia nowej matury zajmujemy się przygotowywaniem prezentacji maturalnych z języka polskiego.


Wszelkie prace pisane są dla konkretnego klienta. Po...

2. odrabianko

odrabianko Dodano: Aug 16, 2011

Odrabianko.pl to strona umożliwiająca zrozumienie zadań z matematyki. Userzy, udostępniając swoje rozwiązania, wrzucone w postaci filmów, tekstów, zdjęć objaśniają jak je rozwiązać. Portal umożliwia przedstawienie swojej oryginalnej metody rozwiązania oraz niesienie pomocy tym, którzy mają problemy z matematyką. Zrozumienie i odrobienie pracy...

3. Prace licencjackie

Prace licencjackie Dodano: Aug 26, 2011

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z usług firm, które mają za zadanie ułatwiać nam życie i sprawiać, że wszystko będzie dla nas bardziej dostępne. W Internecie znaleźć można wiele różnych firm, które zajmują się działaniami, takimi jak chociażby marketing czy pisanie różnego rodzaju prac. Takie firmy ułatwiają życie swoim klientom...

4. Forum matematyczne

Forum matematyczne Dodano: May 14, 2008

Masz problemy z zadaniem domowym z matematyki? Wejdź na nasze forum "www.MatForum.info" jak najszybciej! Zrobimy je za Ciebie, bo matematyka to nasza pasja!