http://www.nuty.org.pl

Dodano: 6 February 2009

Na tej stronie znajdziecie darmowe nuty do pobrania na pianino, fortepian, klarnet, trąbkę, skrzypce, keyboard, obój, flet, saksofon, popularnych wykonawców POP-owych, JAZZ-owych i muzyki klasycznej.

http://www.nuty.org.pl

Średnia : 3.19 / 5 | Głosów : 68

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Ściągi

1. Wzór Pisania Pracy Licencjackiej

Wzór Pisania Pracy Licencjackiej Dodano: Dec 15, 2012

Pisanie pracy dyplomowej czy licencjackiej (które zaczęło się w 2005 roku, kiedy dokonano podziału studiów na dwa stopnie) już nie musi być Twoim zmartwieniem! Firma Piszemy-Prace oferuje wykonanie prac magisterskich lub licencjackich przez magistrów i osoby z tytułami naukowymi. W cenie uwzględnia się korekta ortograficzno-gramatyczna, wzór...

2. Forum matematyczne

Forum matematyczne Dodano: May 14, 2008

Masz problemy z zadaniem domowym z matematyki? Wejdź na nasze forum "www.MatForum.info" jak najszybciej! Zrobimy je za Ciebie, bo matematyka to nasza pasja!

3. PROSTUDENT.pl - Twój portal studencki

PROSTUDENT.pl - Twój portal studencki Dodano: Jan 2, 2008

PROSTUDENT - Twój portal studencki. Dołącz do społeczności studenckiej. Wymień się plikami: e-booki, referaty, ściągi, wypracowania, kolokwia. Z nami nawiążesz nowe znajomości studenckie. Chat, poczta wymiana plików.

4. Streszczenia lektur dla uczniów

Streszczenia lektur dla uczniów Dodano: Feb 15, 2013

Książkomania to strona dla uczniów szkół, którzy szukają krótkich i konkretnych streszczeń lektur. Opracowania lektury zostały podzielone według szkół, dlatego nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem interesującej go książki. Oprócz działu ze streszczeniami lektur polecamy dział Literatura, gdzie znajdują się opisy gatunków oraz twórców...