http://www.forum3gp.pl

Dodano: 22 July 2008

Darmowe gadżety na telefon. Na naszej stronie znajdziesz filmy w formacie 3gp czyli obsługiwane przez telefony komórkowe, tapety w różnych rozdzelczościach, gry oraz wiele innych ciekawych rzeczy, a wszystko to za darmo. U nas znajdziesz także przydatne poradniki, dowiesz sie jak i czym przerobić film do formatu 3gp, a także jak dostosować grę o innej rozdzielczości do swojego telefonu. Więc nie czekaj, przystąp do społeczności forum już dziś i wyposaż swój telefon w nowe gadżety.

http://www.forum3gp.pl

Średnia : 4.33 / 5 | Głosów : 15

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Technika Telekomunikacja

1. ITD Polska - rozwiązania dla Call Center

ITD Polska - rozwiązania dla Call Center Dodano: Dec 20, 2007

ITD dostarcza rozwiązania z dziedziny automatyzacji rozmów telefonicznych, obsługi Call Center i Contact Center, centrale IP PBX, systemy interaktywnej odpowiedzi głosowej - IVR, nagrywania i zarządzania rozmowami telefonicznymi - ACD, rozpoznawania mowy oraz automatyzacji obsługi klienta.

2. GSM

GSM Dodano: May 6, 2009

Firma BASEG została założona w 2006 roku.

Jesteśmy właścicielem sklepu internetowego ALLeShop.pl oraz kilku innych, między innymi STOPpodrobom.pl oraz wires.pl

Swoje produkty sprzedajemy także na Allegro pod loginem BASEG - ponad 11000 pozytywnych opinii.

Zajmujemy się sprzedażą hurtowa oraz...

3. SUPER KASY - Kasy fiskalne

SUPER KASY - Kasy fiskalne Dodano: Sep 19, 2013

Firma w swojej ofercie posiada m.in. kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, metkownice, oprogramowanie i wiele innych. Firma oferuje również serwis komputerowy dostępny 24h na dobę, oraz różnego typu akcesoria. Firma posiada swoje oddziały w Katowicach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

4. Mobilne Platformy

Mobilne Platformy Dodano: Jan 8, 2010

Forum powstało z myślą o zebraniu wszystkich danych telefonów, które mają na swoim "pokładzie" mobilne systemy. Dotyczy to popularnych systemów jak i takich, które rzadko widzi się na komórkach. Oprócz tego wszyscy ci, co mają jakiś problem albo chcą się pochwalić "tuningiem" swojego telefonu również trafią w odpowiednie miejsce. Dział Download...

5. Radiotelefon, radiokomunikacja, radiotelefon ICOM Polska Sp. z o.o.

Radiotelefon, radiokomunikacja, radiotelefon ICOM Polska Sp. z o.o. Dodano: Jul 24, 2008

Icom Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów firmy Icom Inc. Japan producenta profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego.Oferta obejmuje radiotelefony profesjonalne, morskie, lotnicze oraz sprzęt krótkofalarski wraz z szerokim asortymentem akcesoriów produkowanych w Japonii. Jest to sprzęt najwyższej...