http://www.sklepikwedkarski.pl

Dodano: 18 August 2008

Sklep wędkarski powstał z myślą, by oferować atrakcyjne akcesoria wędkarskie, solidny sprzęt wędkarski, wysokiej jakości artykuły wędkarskie po umiarkowanych cenach. Oferta nasza skierowana jest do wyczynowców jak i amatorów wędkarzy. Zwolennicy każdego rodzaju wędkarstwa znajdą tutaj coś dla siebie. Posiadamy bardzo szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego. KUPUJĄC U NAS możesz być pewien że nie przepłacasz!!! Oferujemy kołowrotki i wędki karpiowe, morskie, spinningowe, gruntowe, posiadamy także odzież i obuwie wędkarskie które zapewnią komfortowe wędkowanie
Pragniemy zaoferować wszystko co potrzebne wędkarzom wszystkich odmian. Artykuły, sprzęt oraz akcesoria wędkarskie, które oferuje nasz sklep wędkarski, są nie tylko tanie ale i dobrej jakości co zapewnia udane wędkowanie. Wędkarstwo z nami to przygoda (wyprawy morskie) oraz gwarancja wielkich zdobyczy. Zapraszamy.

http://www.sklepikwedkarski.pl

Średnia : 1.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

2. Portal Turystyczny i Blog Podróżnika

Portal Turystyczny i Blog Podróżnika Dodano: May 31, 2010

Wybierz się w magiczny świat bajecznych podróży bliskich i dalekich... Zobacz co przygotował dla

Ciebie portal turystyczny TuTurysta. Na portalu znajdziesz szereg artykułów nie tylko o podróżach

(Nurkowanie, jazda rowerowa, aktywny wypoczynek itp.) ale też o tym jak przygotować się do podróży,

co...

3. AIREN. Wakacje nad morzem, Wczasy nad morzem

AIREN. Wakacje nad morzem, Wczasy nad morzem Dodano: Jul 22, 2008

Wakacje nad morzem, wypoczynek nad morzem. Zapraszamy na wakacje nad morzem w DW AIREN.Wakacje nad morzem, wypoczynek nad morzem. Zapraszamy na wakacje nad morzem w DW AIREN.Wakacje nad morzem, wypoczynek nad morzem. Zapraszamy na wakacje nad morzem w DW AIREN.

4. Atrakcje Pieniny

Atrakcje Pieniny Dodano: Jan 6, 2010

Wybierasz się w malownicze Pieniny, ale nie wiesz gdzie dokładnie znajdują się atrakcje turystyczne tego regionu? Nasza strona internetowa wskaże Ci miejsca, których nie możesz przegapić. Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się jak trafić do ciekawych miejsc na terenie Pienin. Z nami trafisz do celu! Zapraszamy serdecznie wszystkich tych co lubią...

5. Studenckie Koło Przewodników Sudeckich - SKPS - Sudety

Studenckie Koło Przewodników Sudeckich - SKPS - Sudety Dodano: Jun 7, 2007

Oficjalna strona Studenckiego Koła Przewodników Sudeckich z Wrocławia. SKPS zrzesza przewodników sudeckich. Otwarta jest jednak dla wszystkich zainteresowanych turystyką, Sudetami, krajoznastwem i przygodą. Kurs przewodnicki, wydawnictwa, materiały dydaktyczne o Sudetach.