Artykuły, sprzęt i akcesoria wędkarskie! Internetowy sklep wędkarski.  Najlepszy w Polsce internetow

Dodano: 18 August 2008

Sklep wędkarski powstał z myślą, by oferować atrakcyjne akcesoria wędkarskie, solidny sprzęt wędkarski, wysokiej jakości artykuły wędkarskie po umiarkowanych cenach. Oferta nasza skierowana jest do wyczynowców jak i amatorów wędkarzy. Zwolennicy każdego rodzaju wędkarstwa znajdą tutaj coś dla siebie. Posiadamy bardzo szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego. KUPUJĄC U NAS możesz być pewien że nie przepłacasz!!! Oferujemy kołowrotki i wędki karpiowe, morskie, spinningowe, gruntowe, posiadamy także odzież i obuwie wędkarskie które zapewnią komfortowe wędkowanie
Pragniemy zaoferować wszystko co potrzebne wędkarzom wszystkich odmian. Artykuły, sprzęt oraz akcesoria wędkarskie, które oferuje nasz sklep wędkarski, są nie tylko tanie ale i dobrej jakości co zapewnia udane wędkowanie. Wędkarstwo z nami to przygoda (wyprawy morskie) oraz gwarancja wielkich zdobyczy. Zapraszamy.

http://www.sklepikwedkarski.pl

Średnia : 1.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

1. Spływ tratwą po Biebrzy

Spływ tratwą po Biebrzy Dodano: Jun 4, 2007

Spływ tratwą po Biebrzy to mozliwość spędzenia czasu z rodziną lub gronem przyjaciół. Zaproś ich na spływ tratwą po Biebrzy i spędźcie razem niezapomniane chwile.

2. Wyprawy Wędkarskie

Wyprawy Wędkarskie Dodano: Apr 28, 2008

W Polsce trudno zlowic duza rybe. Zobacz jak lowi sie w krajach skandynawi. Szwecja, Norwegia i Finlandia sa bardzo otwarte na wedkarzy. w skandynawii latwo zlapac duze ryby slodkowodne: Szczupaki, Sandacze, Okonie, Liny i leszcze jak i morskie: dorsze, czarniaki, karmazyny czy zebacze.

3. Organizujemy kolonie - Btzofia.pl

Organizujemy kolonie - Btzofia.pl Dodano: Dec 6, 2008

Organizujemy kolonie, obozy, zimowiska dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie obozy narciarskie, obozy snowboardowe, warsztaty taneczne, zimowiska dla dzieci, obozy taneczne, obozy artystyczne, obozy windsurfingowe, zimowiska w kraju i za granicą, zielone szkoły.

4. Klub Spadochronowy Atmosfera

Klub Spadochronowy Atmosfera Dodano: May 20, 2009

Skaczemy w Przasnyszu niedaleko Warszawy. Organizujemy skoki tandemowe, kursy AFF oraz integracyjne imprezy firmowe. Wypoczynek i aktywność, silne emocje i spokój, ekstrema i rodzinny weekend. Myślisz, że to niemożliwe? Czas wyprowadzić Cię z błędu. To możliwe u nas. Robimy to z sercem i pasją. Łączymy nasze hobby z profesjonalizmem....

5. centrum nurkowe dreamdive

centrum nurkowe dreamdive Dodano: Jun 3, 2009

centrum nurkowe Olsztyn Gdańsk. Witamy na stronie Centrum Nurkowe Dream Dive!

Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem...
Jeśli chciałbyś zdobyć nowe, podwodne doświadczenia...

Jeśli planujesz rozwinąć Twoje umiejętności nurkowe...

...