http://www.sklepikwedkarski.pl

Dodano: 18 August 2008

Sklep wędkarski powstał z myślą, by oferować atrakcyjne akcesoria wędkarskie, solidny sprzęt wędkarski, wysokiej jakości artykuły wędkarskie po umiarkowanych cenach. Oferta nasza skierowana jest do wyczynowców jak i amatorów wędkarzy. Zwolennicy każdego rodzaju wędkarstwa znajdą tutaj coś dla siebie. Posiadamy bardzo szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego. KUPUJĄC U NAS możesz być pewien że nie przepłacasz!!! Oferujemy kołowrotki i wędki karpiowe, morskie, spinningowe, gruntowe, posiadamy także odzież i obuwie wędkarskie które zapewnią komfortowe wędkowanie
Pragniemy zaoferować wszystko co potrzebne wędkarzom wszystkich odmian. Artykuły, sprzęt oraz akcesoria wędkarskie, które oferuje nasz sklep wędkarski, są nie tylko tanie ale i dobrej jakości co zapewnia udane wędkowanie. Wędkarstwo z nami to przygoda (wyprawy morskie) oraz gwarancja wielkich zdobyczy. Zapraszamy.

http://www.sklepikwedkarski.pl

Średnia : 1.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

1. FR TEAM

FR TEAM Dodano: Apr 15, 2007

Ta strona przeznaczona jest jezdzie na rowerach i dobraj gry w counter-strike :D
Poznańscy bikerzy na rowerach w akcji. Cytadela, lawica, morasko. Freeride, dirt jumping, xc, street, down hill.

2. Benkowski

Benkowski Dodano: Aug 11, 2009

Loty balonem nad Biebrzą, Narwią, Wigrami i gdziekolwiek tylko sobie zamarzysz w Polsce i za granicą. Wyprawy balonowe po całym świecie.
Loty balonowe i pokazy na uwięzi wykonujemy dla Firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Loty reklamowe oraz pokazy podczas imprez plenerowych, eventów, festynów, koncertów itd.Grupy od 2 do nawet...

4. mapa, mapy cyfrowe, plany miast

mapa, mapy cyfrowe, plany miast Dodano: Mar 19, 2008

Map1 to wydawnictwo kartograficzne, w którego ofercie znajdują się: mapy, mapy cyfrowe, plany miast, atlasy i inne opracowania.

5. City-Zen Club w Poznaniu

City-Zen Club w Poznaniu Dodano: Aug 29, 2009

City-Zen to miejsce dla osób dbających o kondycję, bądź chcących wymodelować sylwetkę. W zakres oferty wchodzi pływalnia (z sekcją pływacką), aerobik, siłownia, schwinn cycling (indoor cycling). City-Zen działa na obiektach Centrum Rekreacji AWF (CRAWF) w mieście Poznań.
Pływalnia jest dostępna dla każdego w ramach pływania rekreacyjnego....